Cebimde Kredi Denizbank Masraf Yok Kefil Yok Kredi Cepte

Denizbank Cebimde Kredi ile 15.000 TL’ye kadar 36 ay vaeli kredi kullanmak mümkün. Üstelik masraf yok, kefil yok. Denizbank Bayram Kredisi ile 36 ay vadeye kadar kredi kullananlar bu bayramda da bayram ediyorlar. Denizbank Bayram’a Özel Cebimde Kredi’ye cep telefonu ile anında başvurulabiliyor. Başvurular hemen cevaplanarak, kredinin ön onayı veriliyor. Kredim yazıp TC Kimlik numarasını ekleyerek cep telefonu ile kısa mesaj olarak 3280’e göndermek başvuru için yeterli oluyor.

Denizbank Cebimde Kredi ile Bayram Kredisi başvuruları internet üzerinden de yapılabiliyor. Denizbank web sitesini ziyaret edenler Webde Kredi Hızlı Başvuru ile anında kredi başvurusu yapabiliyorlar. Başvuru aşamaları cep telefonu ile gerçekleşeceğinden başvuru sırasında cep telefonunun hazır bulundurulması gerekiyor. 36 ay vade ile 15.000 TL limite kadar kullanılabilen kredinin başvuru cevabı 5 dakika içinde SMS kısa mesaj ile cep telefonuna ulaştırılıyor.

‘Bayramda Hayat Deniz’de Güzel’ sloganıyla düzenlenen kampanyada 3 yıla varan vadelerle kolay geri ödeme koşulları sağlanıyor. 15.000 TL’ye kadar kullanılabilen Bayram Kredisi formalitesiz, kefilsiz, evraksız olarak başvuru olanağı sağlıyor. Kredi başvurusu kısa zaman içinde sonuçlandırılarak kredi kullanıma hazır hale geliyor.

Denizbank’ın uzun vadeli ve uygun koşullara sahip kredileri sadece tüketici kredileri ile sınırlı değil. Denizbank cazip koşullarla konut kredisi / mortgage ve taşıt kredisi ürünleri sunmaya devam ediyor.

Tags : , , , ,

3 thoughts on “Cebimde Kredi Denizbank Masraf Yok Kefil Yok Kredi Cepte”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
ING Bank Bayram Kredisi 2011 Ramazan Bayramı Kredisi

ING Bank 60 ay vadeli, düşük faizli bayram kredisi fırsatı sunuyor. ING Bank'ın Kredi Butik seçeneklerine Bayramlık Kredi eklendi. 2011...

Kapat