Bonus Shell Kampanyası 40 TL Akaryakıt 5 TL 10 TL 15 TL

Bonus ile Shell’de yapılacak akaryakıt harcamalarında 40 TL akaryakıt kazanılıyor. Bonus Kart ile Shell istasyonlarına gelip 100 TL ve üzeri akaryakıt harcaması yapanlar 5 TL Shell bonus kazanıyorlar. Kazanılan Shell bonusla kampanya bitiminden sonra belirtilen günlerde Shell istasyonlarından 5 TL’lik akaryakıt ücretsiz olarak alınabiliyor. İkinci 100 TL ve üzeri akaryakıt harcamasıyla 5 TL’lik akaryakıt daha kazanılabiliyor. Böylece toplam 10 TL Shell bonus Bonus Kart’a yükleniyor. Üçüncü 100 TL ve üzeri akaryakıt harcamasında da 5 TL bedava akaryakıt kazanmak mümkün oluyor. Böylece toplamda 15 TL Shell bonus kazanılmış oluyor. Kampanyaya katılmayı sürdürenler Bonus Kartlarıyla Shell’de dördüncü kez 100 TL ve üzeri harcama yaptıklarında bu kez 25 TL Shell bonus kaanarak toplamda 40 TL bedava akaryakıt alma hakkına kavuşuyorlar.

Kampanyadan yararlanmak için yapılacak 100 TL ve üzeri akaryakıt alışverişlerinin ayrı ayrı günlerde gerçekleştirilmesi gerekiyor. Aynı gün yapılan harcamalardan sadece bir tanesi kampanyaya dahil ediliyor. Kampanyaya katılmak için SHELL yazarak ilgili sms numarasına göndermek yeterli oluyor.

Kampanya 1 Ağustos ile 15 Eylül 2011 tarihleri arasında Bonus üyesi Shell istasyonlarında sürdürülüyor. Kampanya kişi bazında değil kart bazında uygulanıyor. Her Bonus kart en fazla 40 TL Shell bonus kazanabiliyor.

Shell istasyonlarında yapılan akaryakıt harcamalarıyla kazanılan bonus, 20 – 27 Eylül tarihleri arasında Bonus üyesi Shell istasyonlarında kullanılabiliyor.

Bonus ile Shell işbirliğiyle gerçekleştirilen Shell Bonus kampanyasından Garanti Bankası Bonus, Debit, Flexi, Money Visa ve Altın Bonus Kart sahipleri yararlanabiliyor. Flexi Card sahiplerinin kampanyaya dahil olması için EVET SHELL yazıp kartlarının son 6 hanelerini ilgili sms numarasına göndermeleri ve kısa mesajın sisteme ulaşması gerekiyor.

Tags : , ,

0 thoughts on “Bonus Shell Kampanyası 40 TL Akaryakıt 5 TL 10 TL 15 TL”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Turkcell T-20 MaxiPhone ile Maksimum İnternet 19.90 TL’ye

Turkcell T20 Maxiphone ile Facebook, Twitter'a hızlı erişim imkanından faydalanmak, harika bir internet deneyimi yaşamak mümkün. Hayatı kolaylaştıran yüz binden...

Kapat