Bonus Migros Kampanyası Market Alışverişine 75 TL Bonus

Migros, Tansaş, 5M, Macrocenter ve Sanal Market’ten Bonus Card’la yapılan 4 adet 75 TL ve üzeri market alışverişi 75 TL Bonus kazandırıyor. Kampanyadan faydalanmak için alışverişlerin tek seferde ve farklı günlerde yapılması gerekiyor. 75 TL Bonus kampanyası peşin gıda alışverişlerini kapsıyor.

Türkiye’nin önde gelen hipermarketleriyle gerçekleştirilen Bonus’a özel kampanya 28 Temmuz – 31 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştiriliyor. Kampanyaya dahil olan Bonus Card’lar şunlar: Garanti Bankası Bonus Kart, Deniznak Bonus Kart, Teb Bonus Kart, Şekerbank Bonus Kart, ING Bank Bonus Kart, Eurobank Tekfen Bonus Kart, Türkiye Finans Happy Card ve Money Visa Kart.

Her Bonus Card kampanyadan en fazla 1 kere yararlanıyor ve en fazla 75 TL bonus kazanıyor. Bonus kampanyasına sadece tek ödemeli market gıda alışverişleri dahil. Ticari kartlar, Shop & Miles, Amex, Altınbonus ve Paracard’la yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmiyor. Taksitli ödem işlemleri, ekspres limit ve mail order işlemleri, ödül kullanımları, iade ve iptal işlemleri 75 TL Bonus kampanyasına dahil edilmiyor.

Flexi Card ile kampanyaya katılmak isteyenlerin ilgili numaraya kısa mesaj göndermeleri yeterli oluyor. 75 TL Bonus kampanyasında kazanılan bonuslar, 3 – 10 Eylül tarihleri arasında yapılacak alışverişlerde kullanılabiliyor.

Tags : , , , , , , ,

One thought on “Bonus Migros Kampanyası Market Alışverişine 75 TL Bonus”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Dumankaya Ramazan Kampanyası % 12 indirim Vade Farksız 40 Ay Taksit

Dumankaya İnşaat Ramazan ayına özel vade farksız 40 aya varan sabit taksit ve % 12 indirim imkanı sunan 11 Ayın...

Kapat