Bonus ile Shell Akaryakıt Kampanyası 40 TL Bonus Kazandırıyor

Shell’e gelenler şenleniyor. 100 TL ve üzeri akaryakıt alımına 5 TL Bonus kazandıran Shell Akaryakıt Kampanyası Bonus Card işbirliğiyle gerçekleştiriliyor. Kampanya kapsamında ikinci 100 TL ve üzeri akaryakıt alışverişlerde toplam 10 TL, üçüncü 100 TL ve üzeri akaryakıt alışverişinde toplam 15 TL, dördüncü 100 TL ve üzeri akaryakıt alımına toplam 40 TL değerinde Bonus kazanılıyor. Ramazan ayında ve bayramda devam eden Shell Bedava Akaryakıt Kampanyası’na son katılım tarihi 15 Eylül. Kampanyaya katılmak için “Shell” yazıp 3340’a kısa mesaj göndermek yeterli oluyor. Kampanyaya Garanti Bankası Bonus, Debit, Flexi, Money Visa ve Altın Bonus kart sahipleri katılabiliyor. En az 100 TL olarak yapılan alışverişlerin kampanya kapsamında değerlendirilmesi için yapılan akaryakıt alımlarının tek seferde ve farklı günlerde gerçekleştirilmesi gerekiyor.

Shell ve Bonus işbirliğiyle gerçekleştirilen akaryakıt kampanyası kart bazında gerçekeştiriliyor. Her Bonus Card kampanya kapsamında en fazla 40 TL Bonus kazanıyor. Kazanılan Bonusların bildirilen 20 – 27 Eylül tarihleri arasında kullanılması gerekiyor.

Shell akaryakıt alışverişi bedava Bonus kampanyasında işlemlerin Garanti Bankası POS terminali üzerinden yapılması gerekiyor. 40 TL Bedava Bonus Kampanyası’na katılmak isteyenlerin kampanya dönemi boyunca Garanti Bankası sisteminde kayıtlı bulunan cep telefonundan “SHELL” yazıp 3340’a kısa mesajla göndermeleri yeterli oluyor. Flexi Card sahiplerinin kampanyaya katılımı için “EVET SHELL” yazarak kartın son 6 hanesiyle beraber 3340’a kısa mesaj göndermeleri gerekiyor.

Tags : , ,

0 thoughts on “Bonus ile Shell Akaryakıt Kampanyası 40 TL Bonus Kazandırıyor”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
HSBC Kredi Kampanyası Ramazan ve Bayram’da da Devam Ediyor

HSBC Bank'nı 36 aya varan vadelerdeki kredi kampanyası Ramazan ayında ve Ramazan Bayramı'nda da devam ediyor. Tüm vadelerde aylık %...

Kapat