ATM’den ÖSYM MEB Ödemeleri Vakıfbank Bankomat ile

Vakıfbank ÖSYM ve MEB sınav ücretlerini ödemek için çok kolay yöntemler geliştirdi. Vakıfbank ATM’leri olan Para Bankomatlardan ÖSYM ve MEB sınavlarının giriş ücretleri yatırılabiliyor. Bu hizmetten yararlanmak için Vakıfbank müşterisi omak gerekmiyor. Üstelik işlemlerden hiçbir ücret alınmıyor, masraf ödemeden ÖSYM ve MEB sınav ücretlerini ödemek mümkün oluyor.

Vakıfbank ATM’lerinden ÖSYM MEB ödemelerini gerçekleştirmek için kartlı ya da kartsız işlem yapılabiliyor. Vakıfbank müşterileri Bankomat kartları ile kendilerinin ya da bir başkasının sınav ücretini ödeyebiliyorlar. Vakıfbank müşterisi olmayanlar ise para yatırma özellikli ParaBankomat’lardan “Kartsız İşlemler” seçeneği ile ödemeyi gerçekleştirebiliyorlar.

Kartsız işlem ile ÖSYM MEB ödemesi yapmak isteyenler Para Bankomat’larda Giriş tuşuna basarak ulaştıkları ana menüde, Ödemeler menüsünü seçiyorlar. Ödemeler menüsü altında bulunan ‘ÖSYM / MEB işlemleri’ni seçerek TC Kimlik numarasını yazıp ödemelerini gerçekleştiriyorlar.

Kartlı olarak ÖSYM MEB ödesi yapmak isteyenler ise Vakıfbank Bankomat kartıyla giriş yaptıktan sonra ana menüde Ödemeler / Cep TL Yükleme menüsünü seçiyorlar. Bu menü altındaki ÖSYM / MEB işlemlerini seçip, nakit veya banka hesabındaki meblağı kullanarak TC Kimlik numarası ile ödemelerini yapabiliyorlar.

ÖSYM MEB sınav ücreti ödemeleri ayrıca Web Şubem ile internet üzerinden, Alo Şubem ile telefondan ve Vakıfbank Şubelerine uğrayarak gerçekleştirilebiliyorlar.

Tags : , ,

0 thoughts on “ATM’den ÖSYM MEB Ödemeleri Vakıfbank Bankomat ile”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Vakıfbank Ramazan Bayramı Kredisi 2011 Yılı Kampanyası

Vakıfbank 2011 yılı Şeker Bayramı için de Geleneksel Bayram Kredisi geleneğini sürdürerek Bayram Kredisi kampanyası başlattı. Düşük faiz oranı ya...

Kapat