Akbank Neo Kart Başvurusu, Avantajları, Chip Para Kazanımı

Alışverişlerde ve bankacılık işlemlerinde Chip Para kazandıran Akbank Neo Kart başvurusu Akbank Şubeleri, Akbank Bireysel İnternet Şubesi ve 444 25 25 numaralı Akbank Telefon Şubesi’ne yapılabiliyor. Başvuru kanalları aracılığıyla sadece Neo Kart başvurusu değil bilgi alma, güncelleme, talimat verme gibi işlemler de yapılabiliyor. Neo Kart’la yapılan alışverişlerden ve bankacılık işlemlerinden Chip Para kazanılabiliyor. 1 Chip Para 1 TL değerinde bedava alışveriş imkanı sağlıyor. Chip-para bilgilerine şubelerden, internet şubesinden, telefon bankacılığı aracılığıyla, Akbank ATM ve BTM’lerinden ve alışveriş işlemi sırasında POS’lardan ulaşmak mümkün oluyor.

Akbank Neo ile 1.600’ü aşkın Akbank ATM’si ve BTM’sinden para çekme, para yatırma, Axess ve Wings borcu ödeme, hesap bakiyesi görüntüleme, hesap ekstresi bastırma, havale, yatırım fonu alım satımı gibi pek çok bankacılık işlemi yapılabiliyor. Akbank Cep Şubesi’nin Cep Ajan, Cep Hesap, Cep Ekstre gibi bilgilendirme hizmetleri de Neo için kullanılabiliyor.

Neo Kart TL olarak açılan hesaplar için kullanılabiliyor. Akbank vadesiz mevduat hesabı için 1 Neo talep edilebiliyor ve en fazla 2 Neo talebi yapılabiliyor. Neo Kart’a bağlı sadece 1 ana hesap bulunuyor ve harcamalar bu ana hesaptan yapılabiliyor. Neo için biri ana hesap olmak üzere 3 adet virman, 9 adet havale hesabı bağlanabiliyor.

Tags : , , ,

3 thoughts on “Akbank Neo Kart Başvurusu, Avantajları, Chip Para Kazanımı”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Akbank Ramazan’a Özel İhtiyaç Kredisi Koşulları ve Başvuru Belgeleri

Akbank İhtiyaç Kredisi Ramazan Kampanyası ile ihtiyaç kredisi fırsatları Ramazan ayında devam ediyor. Kampanya kapsamında 30.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi...

Kapat