60 Ay Vade 30.000 TL Bayram Kredisi İş Bankası Kampanyası

İş Bankası % 0.57’den başlayan faiz oranlarıyla 60 Ay Vadeli 30.000 TL’ye kadar Ramazan Bayramı Kredisi kullanma fırsatı sunuyor. Maksimum İhtiyaç Paketi sahibi olmayanlar için kredi faiz oranları aylık % 0.58’den başlıyor.

İş Bankası Bayram Kredisi Kampanyası ile 5.000 TL kredi kullananlar aylık % 0.58 faiz oranıyla kredi kullanıyorlar. Maksimum İhtiyaç Paketi sahibi olanlar için uygulanan faiz oranı ise % 0.57. 5.000 TL kredi 10 ay vade ile alınabiliyor. Dileyenler faizsiz ve ücretli olarak 5.000 TL kredi kullanabiliyorlar.

İş Bankası Ramazan Bayramı Kredisi ile 10.000 TL kredi kullanmayı tercih edenler 24 ay vadeyle kredi alabiliyorlar. 30.000 TL kredi seçeneğini tarcih edenler ise 36 ay vade ya da 60 ay vade olanaklarından birini seçebiliyorlar.

2011 yılı İş Bankası Bayram Kredisi başvurusu İş Bankası Şubelerinden, SMS ile, İş Bankası Bankamatiklerinden,
İş Bankası İnternet Şubesi’nden, İş Bankası Telefon Şubesi’nden, İşCep, İşPad veya İşWap’tan kolayca yapılabiliyor.

İş Bankası Geleneksel Bayram Kredisi’ne internetten hemen başvurmak için İş Bankası web sitesindeki Başvurular menüsü altındaki Hızlı Kredi seçeneğine girmek yeterli oluyor. Çıkan sayfada Hızlı Kredi Talebi için doldurulması gereken bilgiler ise şunlar: TC Kimlik Numarası, Ad, İkinci Ad, Soyad, Baba Adı, Doğum Yeri, Doğum Tarihi, Cep Telefonu Numarası, Aylık Belgelenebilir Ortalama Gelir, Taksit Sayısı, İlk Taksit Tarihi, Talep Edilen Kredi Tutarı.

Tags : , ,

One thought on “60 Ay Vade 30.000 TL Bayram Kredisi İş Bankası Kampanyası”

  1. BORÇLARIMIN DAĞINIK OLMASI SEBEBİYLE YAPILANDIRMA ÇATISI ALTINDA BİRLEŞTİRİP TEK ÇATI ALTINDA TOPLANMASINI İSTİYORUM O YÜZDEN KREDİ ÇEKME İHTİYACI DUYUYORUM…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
0.57 Faizli Bayram Kredisi İş Bankası Ramazan Bayramı Kredileri

İş Bankası Ramazan Kredisi Kampanyası kapsamında 5.000 TL ihtiyaç kredisi % 0.58 faiz oranıyla ya da faizsiz olarak kullanılıyor. İş...

Kapat