3 Ay Ertelemeli Taşıt Kredisi Finansbank 60 Ay Vadeli Otomobil Kredileri

Finansbank 60 ay vadeli ve 3 ay ertelemeli taşıt kredisi kullanma imkanı sunuyor. Fiansbank’tan taşıt kredisi kullananlar düşük faiz oranları ve uygun ödeme koşullarıyla hayallerindeki taşıta sahip olabiliyorlar.

Finansbank Taşıt Kredisi geri ödeme planı kredi kullananların kendi belirleyecekleri koşullarla oluşturuluyor. Finansbank müşteri temsilcileri kredi kullanıcılarının koşullarına uygun geri ödeme planı oluşturmalarında yardımcı oluyorlar. Finansbank Taşıt Kredisi aylık % 1.34 faiz oranıyla alınabiliyor.

Finansbank Taşıt Kredisi sabit geri ödemeli, esnek geri ödemeli ya da ara ödemeli olarak kullanılabiliyor. Finansbank Taşıt Kredisi başvuruları çok hızlı şekilde sonuçlandırılıyor. Formalitesiz olarak gerçekleşen Taşıt Kredisi başvuruları Finansbank şubelerinden ya da Finansbank İnternet Şubesi’nden yapılabiliyor. Kredi kullanmak isteyenler ihtiyaçları için en uygun araç kredisini tespit etmek için Finansbank şubelerinden ya da Kredi Kolay şubelerinden detaylı bilgi alabiliyorlar.

Finansbank aynı zamanda Ana Para Ertelemeli Taşıt Kredisi kullandırıyor. Toplam vadenin 1 / 3’ü süresince ve en fazla 12 ay ana para ertelemesi yapmak mümkün. Kefilsiz olarak kullanılan Finansbank Ana Para Ertelemeli Taşıt Kredisi ile 8 yaşa kadar taşıtların alımı finanse edilebiliyor. 0 km ile 5 yaşa kadar olan taşıtlarda 60 aya kadar vade olanakları kullanılabiliyor. 6-8 yaş arası araçlarda ise araç yaşıyla vade toplamı 10 yılı aşmayacak şekilde ödeme planı oluşturulabiliyor.

Tags : , , , ,

0 thoughts on “3 Ay Ertelemeli Taşıt Kredisi Finansbank 60 Ay Vadeli Otomobil Kredileri”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
ETS Tur Dubrovnik Turu İstanbul Sabiha Gökçen Çıkışlı

ETS Tur'un İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı çıkışlı Dubrovnik Turu 3 Gece 4 Gün sürüyor. 269 Euro'dan başlayan fiyatlarla satılan tur...

Kapat