2012 Model Fiat’lar Dosya Masrafsız Kredi Benzinli Fiyatına Dizel Kampanyası

Fiat’ın 2012 modelleri ile tanışmak için Fiat Show Room’larına uğramak yeterli oluyor. Dosya Masrafsız kredi imkanının sunulduğu 2012 Model Fiat kampanyasında benzinli fiyatına dizel Fiat’a sahip olma şansı da sunuluyor. Kampanyaya katılmak isteyenler kendilerine en yakın Fiat bayisini Fiat web sitesinden öğrenebiliyorlar.

Fiat’ın Masrafsız Kredi kampanyası Fiat Finans tarafından düzenleniyor. Banka kredisiz otomobil satışı yapılan Fiat Masrafsız Kredi kampanyası 0 km arçlar için geçerli oluyor. 0 km bir Fiat sahibi olmak isteyen herkes Dosya Masrafsız Fiat kampanyasına katılabiliyor. Tüm ay boyunca geçerli olan kampanyada Benzinli fiyatına Dizel araç sahibi olmak da mümkün.

Fiat’ın Benzinli fiyatına Dizel kampanyası 1.3 90 HP Dizel Linea için uygulanıyor. 1.3 90 HP Dizel Linea modeli 1.4 77 HP Benzinli Linea fiyatına satılıyor.

Hayatı tüm güzellikleriyle dolu dolu yaşatmayı hedefleyen Fiat Linea tam bir aile otomobili. Ailelerin yapacakları yolculuklarda en yüksek sürüş ve yolculuk keyfini yaşatan Fiat Linea iç kabininde birçok farklı seçenek sunuyor. Koltuklardan Dashboard’a birçok noktada Linea’yı kişiselleştirmek mümkün oluyor. ve zevkinize uygun hale getirebiliyorsunuz. Fiat Linea sahipleri direksiyondan ellerini ayırmadan bluetooth özellikli cep telefonlarına gelen mesajları türkçe olarak dinleyebiliyor ve diledikleri kişiyi sesli komutla arayabiliyorlar.

Tags : , ,

0 thoughts on “2012 Model Fiat’lar Dosya Masrafsız Kredi Benzinli Fiyatına Dizel Kampanyası”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Ziraat Bankası Kredi Kartı Sonradan Taksitlendirme 12 Ay Vade ile

Ziraat Bankası Sonradan Taksitlendirme olanağı ile kredi kartıyla yapılan peşin harcamalar 12 aya varan vade seçenekleri ile taksitlendirilebiliyor. Ziraat Bankası...

Kapat