0.39 Faizle 5.000 TL Mini Paket 200 TL ile 10.000 TL Mega Paket Garanti’den

Garanti Bankası Tam Destek Kredileri ile % 0.39 faizle 5.000 TL’lik Mini Paket ile kredi kullanılabiliyor. İsteyenler aylık 200 TL taksitlerle başlayan 10.000 TL’lik Mega Paket’i tercih edebiliyorlar. Bu paketi tercih edenlerin kredi taksitleri sonraki yıllarda ödeme güçlerini zorlamadan artan taksitlerle ödeniyor. 200 TL ile başlayan taksitli 10.000 TL Tam Destek Kredisi kullananlar 13. aydan itibaren her yıl % 16 oranında artan kredi taksitleri ödüyorlar.

Ramazan’a Özel Garanti Tam Destek kredi paketleri ile Garanti Bankası Ramazan’da da müşterilerine tam destek oluyor. Tüm ihtiyaçlar için kullanılabilecek 50.000 TL’ye kadar bireysel ihtiyaç kredisi imkanları sağlayan Garanti Bankası’nın Tam Destek kampanyasında kredi vadeleri 60 aya varıyor. Dileyen kredi kullanıcıları ise dosya masrafsız kredi paketlerinden kendilerine en uygun olanı seçerek rahat ediyorlar.

Garanti Tam Destek avantajları arasında kredi almadan önce sunulan danışmanlık hizmeti ve kredi bitiminde yeni kredi alma ve eski kredi müşterilerine indirim imkanları var.

Bunun yanısıra Garanti e-kredi’ye başvuranlar % 0.05 daha düşük kredi faiz oranından yararlanıyorlar. İnternetten e-kredi başvurusu yapmak için Garanti Bankası’nın internet sitesini ziyaret etmek veya Garanti İnternet Şubesi aracılığıyla başvuru işlemini gerçekleştirmek yeterli oluyor.

Tags : , ,

0 thoughts on “0.39 Faizle 5.000 TL Mini Paket 200 TL ile 10.000 TL Mega Paket Garanti’den”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Özel Okul Ödemesi + 3 Taksit Maksimum Kart’a Özel Kampanya

Maximum Kart sahipleri özel okul ödemelerinde + 3 taksit imkanından faydalanıyorlar. Özel okul ödemelerini İş Bankası ya da Ziraat Bankası...

Kapat