Yapı Kredi Konut Kredisi Randevu Alma Telefonla İnternetten

Yapı Kredi Bankası Konut Kredisi ile ilgili bilgi almak isteyenler online ya da telefonla randevu alabiliyorlar. Yapı Kredi Bankası’nın internet sitesindeki online formu doldurarak Yapı Kredi mortgage uzmanının ziyareti için randevu almak mümkün.

Yapı Kredi Bankası Mortgage sitesinden mortgage uzmanlarıyla online chat yapılabiliyor. Chat yoluyla anında konut kredisi için akıldaki tüm sorularla ilgili bilgi alınabiliyor.

Yapı Kredi Bankası konut kredisi ile ilgili online formu doldurup görüşöe talep edenleri Yapı Kredi Mortgage uzmanları ziyaret ederek tüm sorularını cevaplıyorlar. Aradığı evi bulmuş olanlar ya da hangi evi alacaklarına henüz karar verememiş olanlar randevu talebinde bulunabiliyorlar.

Online randevu formunda doldurulması gereken bilgiler ise şunlar: Aylık net gelir, alınmak istenen konut kredisi tutarı, konutu satın almak için düşünülen zaman, ad, soyad, TC kimlik numarası, bulunulan il, ilçe, randevuyu almak istenilen şube bilgileri.

Yapı Kredi Bankası Mortgage sitesindeki basit soruları yanıtlayarak en uygun krediyi tespit etmek mümkün olabiliyor. Birkaç adımda kişiye özel en uygun konut kredisi bulunabiliyor.

Yapı Kredisi Bankası Kredi Şimdi uygulamasıyla web üzerinden anında başvuru yapmak ve cep telefonuna başvuru sonucunu almak mümkün.

Tags : , , , , ,

3 thoughts on “Yapı Kredi Konut Kredisi Randevu Alma Telefonla İnternetten”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Tatilcilerin yeni gözdesi: Mykonos Adası – Yunan Adaları Turları

Ege Denizi'ndeki en küçük adlardan biri olmasına karşın tatilcilerin gözdesi olan Mykonos Adası bir çok özelliği ile Türkiye'yi andırıyor. Yunan...

Kapat