Yapı Kredi Bankası Maaş Müşterilerine Sağlanan Avantajlar

Yapı Kredi Bankası maaş müşterilerine özel avantajlar sağlıyor. Yapı Kredi bankacılık ürünlerinde kampanyalardan faydalanmak mümkün oluyor. Yapı Kredi Bankası’nın maaş müşterlierine sağladığı avantajlardan bazıları şunlar:

Yapı Kredi Bankası maaş ödemelerinin yatırıldığı hesaplardan Hesap İşletim Ücreti alınmıyor. Çalışan Hesap ile hesaba yatırılan maaşlar B tipi Likit yatırım fonunda değerlendiriliyor, maaş müşterilerine kazanç sağlanıyor. Yapı Kredi Esnek Hesap ile maaş müşterileri maaşları yatana kadar avans çekebiliyorlar, nakit ihtiyaçlarını ertelemeden karşılayabiliyorlar. Hesapta yeterli bakiye bulunmasa bile faturalar ödeme tarihinde otomatik olarak ödeniyor. Yapı Kredi Bankası maaş müşterileri Yapı Kredi Emeklilik ve Yapı Kredi Sigorta’nın sunduğu özel avantajlardan faydalanıyorlar.

Maaş müşterileri Yapı Kredi Bankası İnternet Şubesi’nden hesap hareketleri izleyebiliyorlar, ödeme talimatları verebiliyorlar, yatırım ve para transfer işlemlerini gerçekleştirebiliyorlar, sigorta, kredi ve kredi kartı işlemlerini yapabiliyorlar. İnternet Şubesi müşterisi olmayanlar üyelik için hemen başvuru yapabiliyorlar.

Maaş ödemelerinin Yapı Kredi Bankası’ndan yapılamsının firmalara da sağladığı faydalar var. Bunlar arasında öncelikle firmanın iş yükünün azalması ve zamandan tasarruf sağlanması sayılabilir. Yapı Kredi maaş ödemesi hizmeti muhasebe yükünü azaltıyor, nakit riskini ortadan kaldırıyor, maaş ödeme takibini kolaylaştırıyor.

Tags : , ,

0 thoughts on “Yapı Kredi Bankası Maaş Müşterilerine Sağlanan Avantajlar”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Yapı Kredi Konut Kredisi Randevu Alma Telefonla İnternetten

Yapı Kredi Bankası Konut Kredisi ile ilgili bilgi almak isteyenler online ya da telefonla randevu alabiliyorlar. Yapı Kredi Bankası'nın internet...

Kapat