Yapı Kredi Bankası Esnek Hesap ile Acil Nakit Ödeme Alışveriş

Yapı Kredi Bankası Esnek Hesap ile hesapta para yokken bile acil nakit, ödeme ve alışveriş ihtiyaçlarını karşılamak mümkün. Kredili bir mevduat hesabı olan Esnek Hesap ile hesapta para olmaması ya da fatura ödeme tarihini unutmuş olmak artık sorun olmaktan çıkıyor. Kredi limiti dahilinde doğrudan para çekme, fatura ödemesi yapma ve alışveriş imkanı sunan Yapı Kredi Esnek Hesap hayatı kolaylaştırıyor.

Acil nakit ihtiyacı doğduğunda Esnek Hesap’tan doğrudan nakit para çekilebiliyor. Otomatik ödeme talimatı verilmiş olan faturalar hesapta para olmasa bile kredi limiti kullanılarak ödenebiliyor. Hesapta para olmadan da World Banka Kartı ile alışveriş yapmak mümkün oluyor.

Yapı Kredi Bankası Esnek Hesap limitinde bulunan tutar ister ATM’lerden ya da Yapı Kredi şubelerinden çekilebiliyor ya da kullanılabiliyor. Kullanılan gün ve tutar üzerinden hesaplanan faiz tutarı aylık veya üç aylık dönemlerde ödenebiliyor.

Yapı Kredi Bankası Esnek Hesap acil nakit ihtiyaçları, fatura ödemeleri ve alışverişlerde hayatı kolaylaştıran kredi imkanı sunuyor. Esnek Hesap ile sadece kullanılan tutar için ödeme gününe kadar geçen zaman periyodu için faiz ödemesi yapılıyor.

Tags : , , , , , , ,

One thought on “Yapı Kredi Bankası Esnek Hesap ile Acil Nakit Ödeme Alışveriş”

  1. banka matik maaş kartımın esnek hesap yapıkmasını istiyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Bonus Petrol Ofisi 100 TL’ye 5 TL İndirim Kampanyası PO İstasyonlarında

Bonus Card ile Petrol Ofisi'nden yapılan her 100 TL'lik akaryakıt harcamasına %5 indirim kazanılıyor. Bonus üyesi Petrol Ofisi istasyonlarında geçerli...

Kapat