Western Union ile Yurtdışına Hızlı Para Gönderme Ziraat Bankası Şubelerinden

Western Union ile yurtdışına USD ve Euro para birimlerinde hızlı para göndermek isteyenler Ziraat Bankası’nın yurt çapındaki 1.000’in üzerindeki şubesinden para gönderme işlemim gerçekleştirebiliyorlar. Western Union yurtdışında çok yaygın olan bir para gönderme – alma sistemi olduğu için dünyadaki tüm ülkelere kolay, hızlı ve pratik şekilde havale / eft göndermek mümkün.

Western Union ile para göndermek için Ziraat Bankası’nda hesap sahibi olmak gerekiyor mu?

Western Union ile dünya çapında para göndermek için Ziraat Bankası’nda herhangi bir döviz ya da TL mevduat hesabı sahibi olmak gerekmiyor. Para gönderilecek kişinin adına yapılan gönderimler para gönderilen kişiye en yakın Western Union temsilciliğine ulaşıyor ve oradan sadece kimlik belgesiyle tahsil edilebiliyor.

Yortdışından Türkiye’ye Para Göndermek ve Türkiye’de tahsli etmek mümkün mü?

Western Union ile sadece Türkiye’den yurtdışına para gönderme işlemi yapılmıyor. Western Union ile yurtdışından gönderilen parayı Türkiye’de almak da mümkün. Para gönderilen kişi sadece kimliğini göstererek gelen havaleyi anında alabiliyor. Western Union ile sadece para gönderenler komisyon ödediği için alıcılara gelen tutardan herhangi bir kesinti yapılmıyor.

Western Union Almanya’dan, tüm Avrupa ülkelerinden, Amerika’dan ve akla gelebilecek hemen hemen tüm ülkelerden Türkiye’ye ve Türkiye’den yurtdışına para transferi gerçekleştirmek mümkün.

Tags : , , , ,

0 thoughts on “Western Union ile Yurtdışına Hızlı Para Gönderme Ziraat Bankası Şubelerinden”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Ziraat Bankası Taksitli Nakit Avans Kampanyası 12 Ay Vadeli

Ziraat Bankası kredi kartı sahipleri acil nakit ihtiyçları için taksitli nakit avans çekebiliyorlar. 12 ay vade ile 1.000 nakit avans...

Kapat