Vakıfbank Kredili Bankomat Hesapta Para Olmadan ATM’den Çekim

Vakıfbank Kredili Bankomat ürünü ile hesapta para olmasa bile ATM’den para çekilebiliyor, pekçok bankacılık işlemi gerçekleştirilebiliyor. 7 gün 24 saat kullanılabilir Kredili Bankomat 7 24 ile hesapta para her zaman hazır.
Kredili Bankomat-724 ile vadesiz mevduat hesabında yeterli miktarda para olmasa bile EFT, havale, fatura ödemesi gibi bankacılık işlemleri yapılabiliyor. Kredili Bankomat ile limit dahilinde 7 gün 24 saat nakit para çekim işlemi yapılabiliyor. Otomatik ödeme talimatı verilmesi halinde elektrik, su, telefon, internet, kablo tv gibi fatura ödemeleri düzenli olarak gerçekleştiriliyor.

Kredili Bankomatın bağlı olduğu mevduat hesabı eksi bakiyedeyken hesaba herhangi bir para girişi olduğunda hesap otomatik olarak krediyi kapatıyor. Kullanılan Kredili Bankomat 7 24 ‘e sadece kullanılan gün kadar faiz ödemesi yapılıyor. Yanlızca işleyen faiz ödenerek, anapara ödenmeden kredi kullanımı sürdürülebiliyor. İstenilen zaman anapara ödemesi de gerçekleştirilebiliyor.

Kredi Bankomat 7 24 başvurusu için aşağıdaki belgeler talep ediliyor:
Bireysel Ürün ve Hizmet Paketi Sözleşmesinin imzalanması ve Müşteri Bilgi Formunun doldurulması
Nüfus cüzdanı veya sürücü belgesinin aslı ve fotokopisi
Gelir durumunu gösteren belge
Yerleşim belgesi ya da hesap sahibi adına kayıtlı en son tarihli telefon, elektrik, gaz, su gibi faturalardan birinin fotokopisi.

Tags : , , , , ,

One thought on “Vakıfbank Kredili Bankomat Hesapta Para Olmadan ATM’den Çekim”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Kredi Kartı Yapılandırma Kart Borcunun Taksitlendirilmesi ve Devri

Kredi kartı yapılandırılması genellikle kredi kartı borcunun bulunduğu banka tarafından yapılan yeniden ödeme planı anlamında kullanılıyor. Kart borcu yapılandırmasıyla genellikle...

Kapat