Shell World Card 40 TL Bedava Akaryakıt Kampanyası Yapı Kredi TEB Vakıfbank

En bonkör kart olan World Card ile Shell akaryakıt istasyonlarından alışveriş yapanlar kazanıyorlar. Shell’den World Card ile Temmuz ayının sonuna kadar farklı günlerde 4 kez 100 TL ve üzeri akaryakıt satın alanlar kampanyaya dahil oluyorlar. Bu müşteriler 1 – 10 Ağustos tarihleri arasında Shell World Card üye işyerlerinden yapacakları en az 40 TL’lik akaryakıt alışverişinde 40 TL indirimi hediye olarak kazanıyorlar. Kazanılan indirim 16 Ağustos tarihinde kredi kartlarına yansıtılmış olacak.

World Card ile sayısız kampanyada indirimler, sürpriz hediyeler, taksit imkanları gibi sunulan olanaklardan yararlanmak mümkün. En bonkör kart olan World Card ile Atiker’de World’e özel 10 taksit ve 3 ay erteleme imkanından yararlanmak mümkün. World Card üye işyerlerinde yapılacak 100 TL ve üzerindeki ev eşyası alışverişlerinde +4 taksit veya 2 ay taksit erteleme seçenekleri sunuluyor. Real Alışveriş Merkezi’nde yapılacak 3 adet tek çekim 75 TL ve üzerindeki alışveriş karşılığında 20 TL World Puan kazanılıyor. 150 TL üzeri gıda dışı harcamalarda ise 12 taksit veya 4 ay erteleme fırsatından faydalanmak mümkün. World üye işyeri olan sağlık kuruluşlarındaki sağlık harcamalarında ise +3 taksit ya da 2 ay taksit erteleme şansı var. World Card’ın bir başka kampanyası olan Biletix işbirliğiyle gerçekleşen kampanyada 6 taksit fırsatı sunuluyor. Bunun yanısıra Biletix’de birikmiş World Puanlar kullanılarak ödeme yapılabiliyor. Kampanyalardan Yapı Kredi World Kart’ın yanısıra Vakıfbank, TEB Fortis ve Anadolubank World Kartları da yararlanabiliyor.

Tags : , , , , ,

0 thoughts on “Shell World Card 40 TL Bedava Akaryakıt Kampanyası Yapı Kredi TEB Vakıfbank”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
% 10 Banka Faizi Yüzde On Vadeli Mevduat Faizi Hangi Bankada

Bankalar özellikle 1 yıl ve üzeri vadelerde ve internet üzerinden açılan hesaplarda % 10 vadeli mevduat hesabı faizi veriyorlar. Akbank...

Kapat