Sanal Kart ile İnternette Alışveriş 3 Taksit Akbank Axess ile

Akbank Axess Sanal Kart ile internetten peşin olarak yapılan alışverişler 3 taksitte ödeniyor. Ödemelerde herhangi bir faiz ya da vade farkı uygulaması yapılmıyor. Axess Sanal Kart ile peşin olarak alışveriş yapanlar peşin fiyatına 3 taksit imkanından yararlanıyorlar. Kampanyadan yararlanmak için 100 TL ve üzerinde alışveriş yapılması gerekiyor.

Axess, Wings, Fish ve CSA Sanal Kartları ile kampanyadan yararlanılabiliyor. Türkiye’deki internet web sitelerinden yapılan alışverişler dışında yurtdışındaki web sitelerinden yapılan alışverişler de kampanya kapsamında bulunuyor. Yabancı web sitelerinden yapılmış olan alışverlerin TL karşılğının 100 TL ve üzerinde olması gerekiyor.

Ticari kartlar, bahis ve şans oyunları, kuyum, sanal market harcamaları ile internet üzerinden yapılan fatura ödemeleri ve kontör alımları kampanya kapsamında bulunmuyor. Axess Sanal Kart ile yurtiçi ve yurtdışı internet sitelerinden alışveriş yapanlar peşin fiyatına 3 taksit imkanından yararlanmanın keyfine varıyorlar.

Akbank Axess kredi kartı Sanal Kart uygulamasının yanısıra anlaşmalı olduğu internet alışveriş sitelerinde 3 ile 12 taksit arasında peşin fiyatına taksit olanakları sunuyor. Axess’in anlaşmalı olduğu alışveriş siteleri arasında eBay ortaklığı Gittigidiyor, HızlıAl, D&R İnternet Mağazası, Hepsiburada gibi güvenli alışveriş siteleri bulunuyor.

Tags : , , , ,

0 thoughts on “Sanal Kart ile İnternette Alışveriş 3 Taksit Akbank Axess ile”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Kamu Çalışanlarına Konut Kredisi Mortgage Fırsatı Garanti Bankası’ndan

Garanti Bankası kamu çalışanlarına özel mortgage / konut kredisi seçenekleri sunuyor. Mortgage Uzmanı Garanti hayallerindeki eve sahip olmak isteyen tüm...

Kapat