Motosiklet Kredisi 0 Km 2. El İçin Yapı Kredi Bankası’nda

0 km motosiklet kredisi ve 2. el motosiklet kredisi Yapı Kredi Bankası’nda kullanıcılarını bekliyor. Yapı Kredi Bankası Motosiklet Kredisi ile 0 km ve 2. el motosikletler için uzun vadeli ve düşük taksitli kredi kullanmak mümkün.

Yapı Kredi Bankası motosiklet kredisi 36 ay vadeye kadar kullanılabiliyor. 2. el motosiketler için 1 yaşa kadar kredi çekilebiliyor. Sıfır kilometre motosiklet kredilerinde aracın KDV ve ÖTV dahil satış fiyatının % 50’sine kadar motosiklet kredisi almak mümkün. Yapı Kredi’nin sunduğu esnek geri ödeme modeliyle kredi kullananlar kredi geri ödeme planlarına kendi ihtiyaçlarına ve durumlarına göre oluşturabiliyorlar.

1.000 TL ve üzerinde kullanılabilen motosiklet kredisi Yapı Kredi’nin işbirliği yaptığı bazı markalarda daha avantajlı koşullarla kullanılabiliyor. Düşük faizlerle 36 ay vadeye kadar kullanılabilen motosiklet kredisi başvurusu için istenen belgeler ise şunlar:

Kimlik belgesi fotokopisi, gelir belgesi, 0 km motosikletler için alınmış olan fiyat teklifi (proforma fatura) ve fatura, 2. el motosikletler için araç ruhsatı ve noterde düzenlenmiş alım satım sözleşmesi (15 gün önceye kadar yapılan alım satımlar geçerli oluyor), son 3 aya ait adresi gösteren bir fatura aslı veya ikametgah belgesi.

Yapı Kredi Bankası motosiklet kredisi geri ödemelerinden World Puan kazanılabiliyor. World Puanlar alışverişlerde para yerine kullanılabiliyor. Kredi geri ödemeleri Otomatik Ödeme Talimatı vererek, Yapı Kredi Telefon Bankacılığı aracılığıyla, Yapı Kredi Internet Bankacılığı üzerinden ya da Yapı Kredi ATM’lerinden yapılabiliyor.

Tags : , , ,

0 thoughts on “Motosiklet Kredisi 0 Km 2. El İçin Yapı Kredi Bankası’nda”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Carrefour Axess ile Elektronik Beyaz Eşya Mobilya 12 Taksit

Elektronik ürünlerinde, beyaz eşyda ve mobilyada Carrefour Axess ile 12 taksit imkanı Carrefour'da. Axess ve Carrefour işbirliğiyle gerçekleştirilen 12 taksit...

Kapat