Maximum Kart Limit Yükseltme İş Bankası Kart Limiti Arttırma

Maximum Kart limitini arttırmak için İş Bankası’na kredi kartı limit yükseltme talebinde bulunmak gerekiyor. Kart limiti artırma talebi İş Bankası Şubeleri, İş Bankası İnternet Şubesi, Netmatikler ve İş Bankası Telefon Şubesi aracılığıyla iletebiliyor. Limit artırma talebi İş Bankası tarafından değerlendiriliyor ve uygun görülmesi durumunda Maximum Kart limiti yükseltiliyor.

Bankaların kredi kartlarının limitlerinin yükseltilmesi için kart sahibi müşterilerin limit yükseltme talebinde bulunması gerekiyor. Bankalar kendi kararlarıyla kredi kartı limitlerini yükseltemiyorlar. Ancak bankalar durumları uygun olan müşterilerini arayarak kredi kartı limitlerinin yükseltilmesi için kendilerinden teyit alabiliyorlar. Kredi kartı limitinin yükseltilmesini kabul eden müşterilerin kart limitleri yükseltiliyor.

Kredi kartı limitlerinin arttırılmasında genellikle yeni gelir durumu ve müşterinin kredi kartı borcunu ödeme geçmişi etkili oluyor. Bankalar gelirlerinin yükseldiğini beyan eden kart sahiplerinden gerekli olursa gelir durumlarını gösteren belge isteyebiliyorlar.

Kredi kartı limitlerinin belirlenmesinde o andaki ekonomik göstergeler, kredi hacmi, faiz oranları, bankaların kendi aralarındaki rekabet durumları gibi etkenler de belirleyici oluyor. Bankaların kendi risk politikaları, büyüme konusundaki tutumları, yabancı ortaklarının görüşleri, dış piyasaların durumu ve dışarıdan alınan sendikasyon kredilerinin tutarı ve niteliği de bankanın kredi ve kredi kartları konusundaki tavırlarını etkiliyor.

Tags : , ,

69 thoughts on “Maximum Kart Limit Yükseltme İş Bankası Kart Limiti Arttırma”

 1. maxsimum kartımı daha önce özel bir şirkette çalışıyorken aldım şimdi kendi iş yerim var 1000 tl olan limitimin 3000 tl ye yükseltilmesini istiyorum

 2. lan ne gerizekali insanlar var amk ya. adamlar buraya yazmis ya laa. boyle dingile kart verirsen tabii ki kart borcundan intihar eden cok olur.

 3. burdan limit artırmak isteyen arkadaşlar neyin kafasında acaba.

 4. Sanırım birçok arkadaşın limit artış taleplerini buraya yazmalarının sebebi burayı dilek ağacı tarzında bir şey zannetmeleridir. 🙂 Bankanıza başvurunuz , ödemelerinizde büyük aksaklıklar yok ise artıracaklardır.

 5. hemen limitinizi arttırıyorum arkadaşlar buraya yazıp bizleri bilgilendirdiğiniz için çok teşekkür ederiz :))))

 6. iyi günler kıredikart limidimi artırmak istiyoru 2500 olara istiyorum saygılarımla ahmet güvenç

 7. iyi günler üç aydır limidi artırmadılar acaba niye lütfen limidimi 2500 yapınız saygılarımla

 8. iyigünler üç aydır limidim artmadı lutfen limidimi artırın 3000 tl olsun saygılarımla ahmet güvenç

 9. neyin peşindesiniz arkadaşlar burdan limitmi arttırılır 🙂

 10. hakirasınız yaa burdan limit arttırım talebinde bulunuyorsunuz yaa bittim yani ben bu olaya:)))))))

 11. kredi kartımın limitinin 12000 bin tl ye yükseltilmesini arz ederim çok acil

 12. LimiDinizi yiyim sizin. Akıllılar LimiD siz siniz. Ok? Başarılar…

 13. merhaba kartımın limiti 100000 tl gelmiş bunu 200 bin yapında taksitle bi a6 alalım

 14. yaklaşık 1yıldır kredi kartınızı kullanıyorum çokta memnunum riça etsem limiti yüksertirmisiniz alış veriş pacam 3000 bin tl olmasunu arz ederim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
World Card Limit Yükseltme Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Limiti Artırımı

Yapı Kredi Bankası'nın kredi kartı Worldcard'ın limitini arttırmak için Yapı Kredi şubeleri, Yapı Kredi Telefon Bankacılığı veya Yapı Kredi İnternet...

Kapat