Kredi Kartına 12 Taksit Turlar Axess Touristica ile İndirimli Tatil

Axess Touristica ile % 25 indirimli tatil ve tur fırsatları sunuluyor. Axess kredi kartı ile Touristica Seyahat Acentası işbirliğiyle düzenlenen yaz fırsatları kampanyası ile şimdi tatil satın alanlar ödemelerini Kasım ayında yapmaya başlıyorlar. 12 taksit imkanı da sunulan kampanyaya Axess, Wings ve Fish kartları sahipleri katılabiliyorlar.

Touristica ile yurtiçi ve yurtdışı tatil ve tur seçenekleri tatilcileri bekliyor. Xanadu High Class Belek Antalya, Papillon Hotels Resort & Spa, Xanadu Island High Class Bodrum, Club Med Kemer, Beldi, Palmiye ve Bodrum Touristica’nın tatilcilere sunduğu gözde tatil mekanlarından birkaçı. Club Med’de Herşey Dahil fiyatlar 218 TL’den başlıyor. Touristica ve Pegasus Havayolları işbirliği ile Uçaklı Doğu Karadeniz Turu 499 TL’den başlayan fyatlarla sunuluyor. Pegasus işbirliği ile gerçekleştirilen turlar arasında Fransa, İsviçre ve İtalya’yı kapsayan Riviera’dan Alplere Turu 799 Euro’dan başlayan fiyatlarla sunuluyor. Tur 6 gece 8 günlük bir süreyi kapsıyor. Lyon, Cenevre, Milano, Genova, Nice ve Marsilya turun kapsadığı Avrupa kentleri. 479 Euro’dan başlayan fiyatlarla düzenlenen Paris Turu ise 3 gece 4 gün sürüyor.

Pegasus Antalya tek yön uçak bileti 99 TL, Bodrum İzmir Dalaman tek yönlü uçak bileti ise 129 TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor. Girne’de 3 gece 4 gün konaklamanın yapıldığı Temmuz ayı Kıbrıs Turları 499 TL’den başlayan fiyatlarla sunuluyor.

Tags : , , , , , , , , , ,

0 thoughts on “Kredi Kartına 12 Taksit Turlar Axess Touristica ile İndirimli Tatil”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Sanal Kart ile İnternette Alışveriş 3 Taksit Akbank Axess ile

Akbank Axess Sanal Kart ile internetten peşin olarak yapılan alışverişler 3 taksitte ödeniyor. Ödemelerde herhangi bir faiz ya da vade...

Kapat