Kredi Kartı ile Yurt Dışı Alışveriş 5 Taksit Vade Farksız Axess’ten

Axess kredi kartı ile yurt dışında yapılan alışverişlerde vade farksız 5 taksit ile ödeme imkanı var. Yurt dışında ve yurt içi ana duty free’lerde Axess ile yapılan 100 TL ve üzerindeki tüm alışverişlerde vade farksız, ücretsiz, faizsiz 5 taksit ayrıcalığı Axess kullanıcılarını bekliyor.

Kampanya kapsamında yurt dışındaki tüm duty free mağazalardan, yabancı internet sitelerinden yapılan alışverişler 5 taksitle ödenebiliyor. 100 TL ve üzeri tüm yurtdışı işlemleri ile İstanbul Atatürk ve Izmir Adnan Menderes Havaalanlarındaki ana duty free mağazalarda yapılan alışverişler kampanyaya dahil. Kredi kartı ekstrelerinde TL ya da döviz tercih edilmiş olması kampanyaya katılmak için bir engel oluşturmuyor. Kredi kartı ekstreleri TL olarak gelen Axess sahipleri de yurtdışındaki yabancı para cinsindeki alışverişlerinde 5 taksit imkanından yararlanıyorlar. 50.000 TL’ye kadar olan tüm yortdışı alışverişler taksitlendirilebiliyor.

Kampanyadan yararlanmak için kampanyanın ilgili nuarasına bir kez SMS göndermek yeterli oluyor. 2010 yılında kampanya için kayıt olmuş olanların yeniden SMS göndermeleri gerekmiyor.

Axess kredi kartı ile Türkiye’nin önde gelen havayolları şirketlerinden 2 ya da 3 taksitle vade farksız uçak bileti satın almak mümkün oluyor. Anlaşmalı havayolu şirketleri arasında Pegasus, Sunexpress, Atlas Jet, IATA, Sky Airlines ve Onur Air bulunuyor. Touristica Seyahat Acentası Axess sahiplerine 12 taksit ile tatil yapma imkanı sunuyor.

Tags : , ,

0 thoughts on “Kredi Kartı ile Yurt Dışı Alışveriş 5 Taksit Vade Farksız Axess’ten”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Kredi Kartı ile Taksitli Uçak Bileti, Tur ve Tatil Kampanyaları Axess’ten

Axess ile takistli uçak bileti satın almak, 12 aya varan vadelerle tatile çıkmak ve indirim olanaklarından yaralanmak mümkün. Axess'in anlaşmalı...

Kapat