Kredi Kartı ile Taksitli Uçak Bileti, Tur ve Tatil Kampanyaları Axess’ten

Axess ile takistli uçak bileti satın almak, 12 aya varan vadelerle tatile çıkmak ve indirim olanaklarından yaralanmak mümkün.

Axess’in anlaşmalı olduğu havayolları şirketlerinde taksit imkanları Axess sahiplerini bekliyor. Pegasus Havayolları Axess’e özel vade farksız 2 taksit ile uçak bileti alma şansı sunuyor. Atlasjet’te de Axess’e özel vade farksız 2 taksit imkanı ile uçma olanağı var. Onur Air de benzer şekilde Axess sahiplerine özel vade farksız 2 taksit olanağı sağlıyor. Sun Express ve Sky Airlines şirketleri ise Axess kredi kartı sahiplerine vade farksız 3 taksitle uçak bileti satın alma imkanı sunuyor. IATA acentelerinde ise Axess ile satın alınan biletlerde Axess’e özel +3 taksit fırsatı var.

Dedeman Hotels & Resorts ise Axess işbirliği ile Axess sahiplerine konaklamalarda % 45, yiyecek & içeceklerde % 10 indirim kampanyasını sürdürüyor. Dedeman bunun yanısıra Axess kart kullanıcılarına +3 taksit ve 2 ay erteleme imkanı sunuyor.

VIP Turizm ise Axess ile yapılan tek ödemeli ve taksitli harcamalarda 2 ay erteleme, taksitli harcamalarda +3 taksit imkanı sağlıyor. Touristica Seyahat Acentesi’nden Axess kullanılarak yapılan tek ödemeli veya taksitli harcamalarda Kasım’da ödeme ve 12 taksit imkanı sunuluyor. Bodrum Sea Garden Resort’ta Axess’le 3 taksitli ödemelerde en az 4 gece konaklama ile % 15 indirim, 6 taksitli ödemelerde en az 7 gece konaklama ile % 10 indirim ve 12 taksitli ödemelerde en az 14 gece konaklama ile % 5 indirim fırsatı var.

Tags : , , , ,

0 thoughts on “Kredi Kartı ile Taksitli Uçak Bileti, Tur ve Tatil Kampanyaları Axess’ten”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Axess Vade Farksız 3 Taksit Faizsiz Ücretsiz Alışveriş Kampanyası

Axess kart sahipleri şimdi alışverişierinde faizsiz, ücretsiz, vade farkı ödemeden 3 taksit imkanından yararlanıyorlar. 100 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli...

Kapat