Kamu Çalışanlarına Konut Kredisi Mortgage Fırsatı Garanti Bankası’ndan

Garanti Bankası kamu çalışanlarına özel mortgage / konut kredisi seçenekleri sunuyor. Mortgage Uzmanı Garanti hayallerindeki eve sahip olmak isteyen tüm kamu personeline 240 ay vadeli kredi kullandırıyor.

Kamu Mortgage Paketi ile 240 ay vadeli konut kredisi kullanmak mümkün. Düşük taksit tutarlarıyla başlayan ödeme seçenekleri tüm kamu çalışanlarını ev sahibi yapıyor. Mortgage Uzmanı Garanti uygun faiz oranları ile ev sahibi olmayı hayal olmaktan çıkarıyor.

Kamu Mortgage Paketi’nde yer alan ev / konut kredilerinin sunduğu avantajlardan en önemlisi kredi taksitlerinin düşük tutarlarla başlayıp, maaş artışına göre ayarlanması. Uygun faiz oranları sunan Garanti Bankası Kamu Personeli Konut Kredisi ile 240 aya varan vadelerde konut kredisi kullanmak mümkün. Masraflarda özel avantajlar sunan kredi ile tüm kamu çalışanları istedikleri eve hemen sahip olarak 20 yıla varan vadelerle kolayca ödeyebiliyorlar.

Garanti Bankası’ndan konut kredisi kullanmak isteyen kamu personeli Garanti Bankası’nın web sitesini ziyaret ettikleri takdirde ayrıntılı bilgi almanın yanısıra, Garanti Mortgage uzmanlarının hemen kendilerine ulaşmaları için iletişim bilgilerini bırakabiliyorlar.

Tags : , , , , , ,

0 thoughts on “Kamu Çalışanlarına Konut Kredisi Mortgage Fırsatı Garanti Bankası’ndan”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Axess Tarifeler ile Kart Ücreti Yok Faiz İndirimi 200 TL Chip Para

Akbank Axess Tarifeler kampanyası ile daha az faiz ödeme, 200 TL chip para ya da kart ücreti ödememe olanakları sunuyor....

Kapat