Jolly Tur Prag Viyana Budapeşte Turları Bonus Card 12 Taksit

Jolly Tours Bonus Card işbirliğiyle Orta Avrupa turları 2 – 12 taksitle. Jolly Tour’un Viyana Prag ve Budapeşte’yi kapsayan Orta Avrupa turlarına katılanlar ayrıca 150 Euro’ya varan indirimlerden faydalanıyorlar.

Jolly Tour’un Şeker Bayramı’na özel Prag turu oda başına 50 Euro indirim kazandırıyor. Oda ve Kahvaltı 4 Gece 5 Günden oluşan Prag Turu Sabiha Gökçen Havaalanından Sky Hava Yolları ile düzenleniyor. Ramazan Bayramı’na özel Prag turunun satış fiyatı 399 Euro’dan başlıyor. Jolly Tours’un Atatürk Havalimanı çıkışlı ve 4 Gece 5 Gün süreli Şeker Bayramı özel turu ise 499 Euro’dan başlayan fiyatlarla alınabiliyor.

Sadece Prag’ı değil Orta Avrupa’nın diğer şehirlerini de görmek isteyenler için sunulan Budapeşte – Viyana – Prag turu 7 Gece 8 Günlük bir Orta Avrupa Turu. İstanbul Atatürk Havalimanı çıkışlı turun uçak yolculuğu Türk Hava Yolları ile gerçekleştiriliyor. Turun ilk durağı Budapeşte, ardından Viyana ve Prag’da gezi ve konaklama gerçekleşiyor. Budapeşte – Oda ve Kahvaltı içeren Viyana – Prag turu satış fiyatı 599 Euro’dan başlıyor.

Jolly Tours’un Prag ve Viyana’dan oluşan turu 4 Gece 5 Gün sürüyor. İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı çıkışlı turun satış fiyatı 469 Euro’dan başlıyor. Şeker Bayramı’na özel turun hava ulaşımı Sky Havayolları tarafından gerçekleştiriliyor. Tur oda başı 50 Euro indirimli.

Tags : , , ,

0 thoughts on “Jolly Tur Prag Viyana Budapeşte Turları Bonus Card 12 Taksit”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
ETS Tur Prag Şeker Bayramı Turu 3 Gece 4 Gün Ekonomik Fiyatlarla

ETS Tur Ramazan Bayramı Prag Turu 3 Gece 4 Gün sürüyor ve 539 Euro'dan başlayan fiyatlarla satılıyor. Tur fiyatına tur...

Kapat