Garanti Bankası Paramatik ATM’den Kredi Başvurusu

Garanti Bankası ATM’leri olan Paramatiklerden kredi başvurusu yapılabiliyor. Kredi başvurusu cevabı 5 dakika içinde cep telefonuna geliyor. Garanti Paramatik’lerden kredi başvurusu yapmak için Garanti Bankası müşterisi olmak gerekmiyor.

En yakın Garanti Bankası Paramatik ATM’sine giderek Kartsız İşlemler menüsünden anında kredi başvurusu yapabilirsiniz. Kredi başvurusuna yanıt 5 dakika içinde kısa mesaj olarak cep telefonuna geliyor.

Garanti Bankası müşterileri ATM’den nasıl kredi başvurusu yapabilir?

Garanti Bankası müşterileri Paramatik’ten kredi başvurusu yapmak için ATM makinesinden şifreyi girdikten sonra Diğer İşlemler menüsü Bireysel Destek Kredisi Başvurusu adımını seçerek talep edilen kredi tutarı, istenen vade ve belgelenebilir aylık net gelir yazılarak kredi başvurusu yapılabiliyor.

Garanti Bankası müşterisi olmayanlar ATM’den nasıl kredi başvurusu yapabilir?

Garanti Bankası müşterisi olmayanlar ise Paramatik’lerden kredi başvurusu yapmak için Giriş tuşuna bastıktan sonra Kartsız İşlem menüsünden Bireysel Destek Kredisi Başvurusu adımı seçiliyor. Bunun ardından Vatandaşlık numarası ve cep telefonu bilgileri giriliyor. İstenilen kredinin vade ve tutar bilgileri, aylık belgelenebilir net gelir bilgisi girilerek kredi başvurusu tamamlanıyor.

Tags : , ,

0 thoughts on “Garanti Bankası Paramatik ATM’den Kredi Başvurusu”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Denizbank Düğün Evlilik Kredisi Kampanyası Deniz İhtiyaç Kredileri

Denizbank'ın yeni İhtiyaç Kredisi evlenmeyi düşünenler ve yeni evlilerin dertlerine deva oluyor. Denizbank İhtiyaç Kredisi tüm ihtiyaçlar için uzun vadeler...

Kapat