Ford Options Ödeme Sistemi Nasıl İşliyor Ford Kampanyası

Ford Options Ödeme sistemi ile son ödeme tarihinde değişik opsiyonlar sunuluyor. Ford araçlarının hep yeni kalmasını isteyenler satın aldıkları aracı takas ederek yeni bir Ford modeli alabiliyorlar. Böylece 2 – 3 yılda bir Ford araçlarını yenileme fırsatına sahip oluyorlar. Dileyen Ford kullanıcıları araçlarını ellerinde tutarak son ödemeyi yapıyor ve satın almış oldukları araclarını ellerinde tutmaya devam ediyorlar. Dileyen Ford kullanıcıları ise araçlarını almış oldukları yetkili satıcıya iade ediyorlar.

Ford Options Ödeme Kampanyası Sistemi Nasıl Çalışıyor:

Ford Options Ödeme sistemi ile Ford almak için ilk yapılması gereken Ford modellerinden birine karar vermek. Bundan sonra alıcı kendisine uygun olan ödeme dönemlerine karar veriyor. Araç değerinin en az % 20’si peşin olarak ödeniyor ve vade sonunda yapılacak son ödeme tutarı belirleniyor. 24 aylık vade seçeneğinde araç değerinin %40’ı tutarında son ödeme yapılıyor. Son ödeme tutarları 36 aylık vadede araç değerinin %35’i oranında, 48 aylık vade seçeneğinde araç değerinin %30’u oranında gerçekleştiriliyor.

Peşinat ve son ödeme tutarları aracın satış fiyatından düşülerek standart krediye göre daha düşük miktarlarda takist ödemesi yapılması sağlanıyor. Vade sonu geldiğinde üç opsiyondan biri seçilerek araç elde tutuluyor, yeni bir Ford’la takas edliliyor ya da iade ediliyor.

Tags : , , , , , , , , ,

0 thoughts on “Ford Options Ödeme Sistemi Nasıl İşliyor Ford Kampanyası”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Volvo Modelleri Düşük Faizli Dosya Masrafsız Akbank Taşıt Kredisi ile

Akbank Volvo ile gerçekleştirdiği işbirliği kapsamında Volvo modellerinden birine sahip olmak isteyenler için dosya masrafı olmayan ve avantajlı faiz oranları...

Kapat