Euro Vadeli Mevduat Faizi Denizbank’ta 4.55 Gurbetçilere Özel

Denizbank gurbetçilere özel başlattığı Vadeli Euro Mevduat Hesabı Kampanyası dahilinde yıllık % 4.55 faiz veriyor. Denizbank’ın yüksek faizli vadeli mevduat hesabından yararlananlar yüksek Euro getirisi elde ediyorlar.

Denizbank’ta hesap açan gurbetçiler dünyadaki tüm ATM’lerden ücretsiz olarak para çekebiliyorlar. Denizbank Avrupa’daki ve dünyanın her yanındaki gurbetçilere Morgate kredileri için avantajlı faiz oranları sağlıyor. Denizbank Almanya, Hollanda, Belçika, Fransa, İngiltere, ABD, Kanada, Avustralya’da ve dünyanın her yerindeki gurbetçilerimize para transferinde indirim, bireysel finansman ve emeklilik için uygun çözümler sunuyor.

Denizbank müşterileri TL ve döviz cinsindeki yatırımlarından risksiz ve yüksek getiri elde ediyorlar. Denizbank’ta Vadeli Mevduat Hesabı açtıranlar kendileri için en uygun oran ve vadeyi seçebiliyorlar. DenizBank’ta Vadeli Mevduat Hesabı 1 ay vadeli, 3 ay vadeli, 6 ay vadeli ve 12 ay vadeli olarak ya da 1 günden 365 güne kadar “Kırık Vadeli MevduatHesabı’ olarak açılabiliyor.

Denizbank İnternet Şubesi’nden açılan Web’de Mevduat ile şubelere göre daha yüksek faiz oranlarından yararlanmak mümkün. Denizbank Web’de Mevduat ile Türk Lirasi’nda % 9,55’e kadar, Euro’da % 3,75’e kadar ve Amerikan Doları’nda % 3,50’a kadar yıllık faiz getirisi elde edilebiliyor.

Tags : , , , , , , ,

One thought on “Euro Vadeli Mevduat Faizi Denizbank’ta 4.55 Gurbetçilere Özel”

  1. slm ben almanyadan yasiyorum 2312 euro aylim var turkiyede 50000tl kredi cekmek istiyorum ne gibi belgeler gerekiyor aylik 300 euro taksit odemek istiyorum e adresimde muhammed yazdim problem olursa ismin sonuna t harfi kullanin olursa parayi turkiyede cekmek istiyorum bilgilerinize arz olunur

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Banka Mevduat Faiz Oranları 1 Ay Vadeli Mevduat Faizleri

Bankaların 1 ay vadeli mevduat hesaplarına uyguladıkları mevduat faiz oranları şöyle: ING Bank Turuncu Hesap Hoşgeldin Faizi % 11.00 Denizbank...

Kapat