ETS Tur Prag Şeker Bayramı Turu 3 Gece 4 Gün Ekonomik Fiyatlarla

ETS Tur Ramazan Bayramı Prag Turu 3 Gece 4 Gün sürüyor ve 539 Euro’dan başlayan fiyatlarla satılıyor. Tur fiyatına tur ve sigorta bedeli ile havalimanı vergisi ve alan hizmetleri dahil. ETS Prag Turu’nda Türkçe rehberlik hizmeti veriliyor. 4 yıldızlı otelde 3 gece oda kahvaltı konaklama, Alan – otel – alan transferleri turun kapsamında.

ETS Tur Şeker Bayramı Prag turu bayramda kültür ve sanatın başkenti, tarihi pekçok güzellik barındıran Çek Cumhuriyeti’ni tanıma fırsatı sunuyor. Prag geçmişle geleceği buluşturan, Avrupa tarihinde eşsiz bir yeri olan bir şehir.

Prag Turu Atatürk Havalimanı’ndan Türk Hava Yolları’nın tarifeli seferiyle Prag’a uçuşla başlıyor. Prag’a inildiğinde 1. Gün programı çerçevesinde panoramik bir şehir turu gerçekleştiriliyor. Şehirde bulunan Hradchany Kalesi, St. Vitus Katedrali, VI. Charles Köprüsü, Eski Belediye Binası, Ulusal Tiyatro, Kafka’nın evinin bulunduğu bölge dolaşılıp görülüyor. Tercih edilebilecek ekstra Vltava Nehri Gezisi’nin ardından 4 yıldızlı otelde konaklama yapılıyor.

Tur kapsamında 2. gün tercihli Karlovy Vary Gezisi ile değerlendiriliebiliyor. Akşam düzenlenen ve yine dileyenlerin katılabileceği Çek Gecesi Gezisi alternatifler arasında.

3. gün ekstra Terezin ve Dresden Gezisi tur programı kapsamında. Akşam ise yine tercihe bağlı ekstra Orta Çağ Gecesi Gezisi ile tarihin derinliklerine yolculuk yapılabiliyor.

4. gün ekstra Kunta Hora Gezisi ile değerlendirilebilir. Sonrasında Türk Hava Yolları özel seferi ile İstanbul’a geri dönülüyor.

Tags : , , , , , , , , ,

0 thoughts on “ETS Tur Prag Şeker Bayramı Turu 3 Gece 4 Gün Ekonomik Fiyatlarla”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Cep Telefonu ile Para Gönderme Uygulaması Akbank’ta

Turkcell, Vodafone, Avea aboneleri Para Gönder uygulaması ile Akbank hesaplarından veya kredi kartından, başka bir Akbank hesabına, Akbank ATM'sine ya...

Kapat