Emekli Maaşını Şekerbank’tan Çekenlere Özel Avantajlar

Sosyal Güvenlik Kurumu kapsamında SSK, Bağkur ve Emekli Sandığı’ndan emekli olanlar maaşların Şekerbank banka kartıyla Şekerbank ATM’lerinden ve şubelerilerinden kolaylıkla çekebiliyorlar. Emekli maaşlarını Şekerbank’tan çekenler maaşlarının yattığı hesapları için hiçbir hesap işletim ücreti ödemiyorlar.

Maaş ödemelerini Şekerbank’a aktarmak için Banka değişikliği Talep Formu’nu doldurup Şekerbank’a getirmek ya da Sosyal Güvenlik Kurumu’na başvurmak yeterli oluyor. Değişikliği kendileri yapmak isteyen emekliler PTT’den e-devlet şifresi alarak internet üzerinden banka değişikliği yapabiliyorlar. Başvurunun geri kalan aşamalarını Şekerbank takip ediyor ve kısa zaman içinde banka değişikliği gerçekleştiriliyor.

Emekli maaşınızı Şekerbank’tan alanlara sağlanan avantajlar şunlar:

Maaş Hesapları üzerinden Hesap İşletim Ücreti alınmıyor. Şekerbank ATM kartıyla Şekerbank şubeleri ve ATM’lerinden kuyruk beklemeden maaşlar kolayca çekilebiliyor. Şekerbank İnternet ve Telefon bankacılığını kullanarak hızlı, kolay ve güvenli bankacılık işlemleri gerçekleştirilebiliyor. Şekerbank İnternet ve Telefon Bankacılığı’nın maaş müşterilerine özel avantajlı vadeli mevduat oranlarından yararlanılıyor.

Tags : ,

0 thoughts on “Emekli Maaşını Şekerbank’tan Çekenlere Özel Avantajlar”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Akbank 1 Yıl Vadeli Mevduat Faizi İnternet Şubesi’nde 10.75

Akbank İnternet Şubesi'nden 365 gün ve üzerinde vadeli mevduat hesabı açtıranlar % 10.75 faiz oranından yararlanıyorlar. 1.000 TL ve üzerindeki...

Kapat