Düşük Ödemelerle Başlayan Ev Kredisi İş Bankası’nda

İş Bankası füşük taksit tutarlarıyla başlayan ödeme planı sunan konut kredisi kullandırıyor. Sabit faizli olan sözkonusu konut kredisi ürünü ileride gelirinin yükseleceğini hesaplayan ya da ev sahibi olduğunda dekorasyon gibi masrafları para ayırmak isteyen kredi kullanıcıları için tasarlanmış. Şu anda yeterli kredi ödemesi yapamayacağını düşünen ancak ilerideki faiz artışlarından etkilenmeyip mevcut düşük faiz oranıyla konut kredisi kullanmak isteyenler için de uygun bir kredi olarak karşımıza çıkan Artan Taksitli Konut Kredisi’nde müşteriler ödeme planlarını kendileri tercih edebiliyorlar.

İş Bankası konut kredileri 120 ay vadeye kadar kullanılabiliyor. 61 ay ile 120 ay arasındaki vadelerde aylık faiz oranı % 1.12 olarak uygulanıyor. 49 ile 60 ay vadeli konut kredisinde aylık faiz oranı % 1.04.

İş Bankası Ev Kredisi başvurusu internet üzerinden yapılabiliyor. Müşteri için uygun olan konut kredisinin tespit edilmesi için hazırlanmış birkaç kolay sorunun cevaplanmasının ardından ev satın alma, tadilat ve konut kredisi transferi kredilerinden biri için başvuru yapmak mümkün oluyor. Başvuru formunun aşamalarında istenen konut kredisi miktarı, düşünülen ödeme planı oluşturuluyor. Bunun ardından kişisel bilgilerin doldurulmasıyla konut kredisi başvurusu internet üzerinden tamamlanmış oluyor. Başvuruda kişisel bilgiler alanında Ad Soyad, TC Kimlik Numarası, E Posta Adresi, Telefon Numarası ve Aylık Net Gelir bilgilerinin girilmesi gerekiyor.

Tags : , , ,

0 thoughts on “Düşük Ödemelerle Başlayan Ev Kredisi İş Bankası’nda”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Akbank Maaş Müşterilerine Özel Konut Kredisi 120 Ay Vade ile

Akbank maaş müşterileri % 0.96'dan başlayan faiz oranlarıyla konut kredisi kullanabiliyorlar. 120 ay vadeli olarak kullanılabilen konut kredisinde dosya masrafı...

Kapat