Dumankaya Adres Panorama Tuzla Konut Projesi Anadolu Yakası

Tuzla Aydınlı’da yükselen yeni Dumankaya projesi Adres Panorama 10 katlı 3 blokta bulunan 245 daireden oluşuyor. İstanbul’un son yıllarda hızla gelişen ve değer kazanan bölgelerinden biri olan Tuzla Aydınlı ev sahibi olmak isteyenlerin ve yatırımcıların dikkati çeken yeni konut alanlarından biri haline geldi.

Adres Panorama projesi kapsamında 52 – 59 m2 büyüklükleri arasında değişen 1+1 dairelerin fiyatları 70.000 TL’den başlıyor. Projede ayrıca 80 – 85m2 seçenekler sunan 2+1 daireler de bulunuyor. 2+1 dairelerin fiyatları 105.000 TL’den başlıyor. Konutlarda kullanılan akıllı kat planları ile kulanım alanları en verimli olarak yararlanılacak şekilde tasarlandı.

Adres Panorama’dan daire sahibi olmak için 120 aya kadar banka kredisi kullanılabiliyor. Bunun yanısıra Dumankaya Finans sistemi ile 24 aya kadar vadeli ödeme imkanı sunuluyor. Peşinat gerektirmeyen ödeme planı çerçevesinde aylık taksitler 739 TL’den başlıyor.

Adres Panorama yüzme havuzları, yürüyüş ve koşu yolları ile mükemmel bir çevre düzenlemesine ve sosyal yaşam olanaklarına sahip. Yatırımcılar ve konut sahibi olmak için cazip ödeme seçenekleri sunan Dumankaya Adres Panorama konutları yatırımcısına kazandıracak bir proje olarak ön plana çıkıyor. Dumankaya marka güvencesiyle İstanbul’un değişik bölgelerinde tamamlanmış ve inşaat halinde bulunan pekçok konut projesi bulunuyor.

Tags : , , , , ,

One thought on “Dumankaya Adres Panorama Tuzla Konut Projesi Anadolu Yakası”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Denizbank Esnaf Kredisi 36 Ay Vadeli ve Özel Faiz Oranları ile

Denizbank'tan esnaf ve sanatkarlara özel kredi imkanlarıyla 36 aya varan vadelerde kredi kullanmak mümkün. Denizbank KOBİ Bankacılığı kapsamında anlaşmalı olduğu...

Kapat