Denizbank Esnaf Kredisi 36 Ay Vadeli ve Özel Faiz Oranları ile

Denizbank’tan esnaf ve sanatkarlara özel kredi imkanlarıyla 36 aya varan vadelerde kredi kullanmak mümkün. Denizbank KOBİ Bankacılığı kapsamında anlaşmalı olduğu odaların üyelerine uzun vadeli ve düşük faizli kredi imkanları sunuyor. Denizbank esnaf ve sakatkar odaları ve ticaret sanayi odaları ile yaptığı anlaşmalar çerçevesinde oda üyelerine uygun şartlarda nakdi ve gayri nakdi kredi olanakları sağlıyor.

Bulunduğu bölgedeki Esnaf ve Sanatkar Odası üyesi olan esnaf ve sanatkarlar da kendilerine özel kredi imkanlarından yararlanıyorlar. Denizbank esnaf kredileri ile 3 ay ile 36 ay arasında kredi kullanma olanağı var.

Denizbank’ın yaptığı protokoller çerçevesinde oda üyesi esnaflara, sanatkarlara, tüccarlara ve sanayicilere kullandırdığı KOBİ Kredileri arasında KOBİ Destek Kredileri ve Sektör Kredileri bulunuyor. Denizbank’ın kredi imkanlarından yararlanmak isteyen esnaf, sanatkar ve KOBİ’lerin Denizbank’a kredi başvurusu yapmaları gerekiyor.

Denizbank’ın anlaşmalı olduğu esnaf ve sanatkar odaları şu illerde, ilçelerde ve bölgelerde bulunuyor: Aksaray, Alaşehir, Altındağ, Antalya, Aydın, Ayvalık, Bayındır, Biga, Bodrum, Boluanka, Burhaniye, Çanakkale, Çatalca, Çeşme, Demre, Denizli, Didim, Düzce, Erbaa, Eskişehir, Germencik, Giresun, Gültepe, Hayrabolu, Islahiye, Isparta, İstanbul, İzmir, Karabük, Karaman, Kırklareli, Kocaeli, Kumluca, Kuşadası, Kütahya, Malkara, Manisa, Marmaris, Menemen, Mersin, Milas, Mudanya, Ordu, Orhangazi, Rize, Ürgüp, Samsun, Sarayköy, Sarıgöl, Silivri, Tekirdağ, Tokat, Torbalı.

Tags : , , , , , ,

One thought on “Denizbank Esnaf Kredisi 36 Ay Vadeli ve Özel Faiz Oranları ile”

  1. kıredi alabilirmiyim kırediye ihtiyacım var iş yerimi doldurmak için

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Yapı Kredi Bankası Esnek Hesap ile Acil Nakit Ödeme Alışveriş

Yapı Kredi Bankası Esnek Hesap ile hesapta para yokken bile acil nakit, ödeme ve alışveriş ihtiyaçlarını karşılamak mümkün. Kredili bir...

Kapat