Denizbank Düğün Evlilik Kredisi Kampanyası Deniz İhtiyaç Kredileri

Denizbank’ın yeni İhtiyaç Kredisi evlenmeyi düşünenler ve yeni evlilerin dertlerine deva oluyor. Denizbank İhtiyaç Kredisi tüm ihtiyaçlar için uzun vadeler ve düşük faiz oranlarıyla kullanılabiliyor.

Denizbank’tan Deniz Düğün Kredisi kullananlar Rixos otellerinde % 25 indirim ve Bosch / Siemens bayilerinde tek seferde yapılacak 750 TL ve üzeri alışverişlerde % 10 indirim hakkı kazanıyorlar. Kefilsiz olarak kullanılabilen Denizbank Düğün Kredisi’nin üst limiti 36.000 TL. Denizbank Düğün Kredisi’ne internet üzerinden Denizbank sitesini ziyaret ederek başvuru yapılabiliyor.

Ultra Herşey Dahil olarak hizmet veren Rixos otellerinden Rixos Sungate Hotel Kemer’de, Rixos Premium Belek Hotel Belek’te, Rixos Lares Lara’da, Rixos Tekirova Kemer’de bulunuyor. Bodrum’daki Rixos Premium Bodrum ise Oda Kahvaltı, Yarım Pansiyon, Tam Pansiyon olarak konuklarını ağırlıyor.

Kemer’deki Rixos Sungate Hotel Beldibi Mevkii’nde bulunuyor ve Antalya şehir merkezine 25 km., Havaalanı’na 50 km. uzaklıkta. Denize sıfır olan Rixos Sungate Hotel’in 720 metre uzunluğunda kumsal plajı var. 1000 m. uzunluğunda plajı bulunan Rixos Premium Belek denize sıfır ve Belek şehir merkezine 5 km., havalimanına 40 km. mesafede. Lara merkeze 5 km., Antalya Havalimanına 8 km. mesafede olan Rixos Lares 450 metrelik ince kumlu sahili ile dikkat çekiyor. Denize sıfır ve 200 m. uzunluğunda plajı olan Rixos Premium Bodrum şehir merkezine 10 km., Havaalanı’na 25 km. mesafede bulunuyor. Rixos Tekirova Kemer ise Antalya sehir merkezine 63 km., havaalanına 73 km. uzaklıkta, denize sıfır konumda ve 400 m. uzunluğunda plajı bulunuyor.

Tags : , , , , ,

0 thoughts on “Denizbank Düğün Evlilik Kredisi Kampanyası Deniz İhtiyaç Kredileri”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Garanti Bankası Western Union Yurtdışı Para Gönderme Alma

Western Union para transfer sistemi ile Garanti Bankası aracılığıyla yurtdışına dakikalar içinde para gönderilebiliyor. Aynı sistemle yurtdışından yapılan para transferleri...

Kapat