Denizbank Bağ-Kur Kredisi 5 Yıl Vadeli Düşük Faizli

Gecikmiş Bağ-Kur borçlarına gelen af kapsamında Bağ-Kur’a olan prim borçlarını ödemek isteyen çiftçiler için çok özel faiz oranları ve uzun vadelerle kredi Denizbank’ta. 5 yıla varan vadelerle kullanılan Denizbank Bağ-Kur Kredisi ile borçları olan çiftçiler rahat bir nefes alıyorlar ve Bağ-Kur borçlarını ödeyerek Bağ-Kur hizmetlerinden kesintisiz yararlanmaya devam ediyorlar.

Denizbank çiftçilerimiz ve tarım sektörümüz için Tarım Bankacılığı kapsamında pekçok alanda kredi desteği sunuyor. Denizbank’ın sunduğu Tarım Bankacılığı kredileri ve destekleri içerisinde Hasat Vadeli Kredili Mevduat Hesabı, Tarımsal İşletme Kredileri, Tarımsal Yatırım Kredileri, Projeli Yatırım Kredileri, TMO Makbuz Senedine Dayalı Krediler, TMO Avans Kredisi, Hasat Öncesi Destek Kredisi gibi pekçok kredi ürünü bulunuyor.

Denizbank tarafından çiftçilere özel tasarlanmış ‘Çiftçi Kart’ ile TMO ürün ödemelerinizi 10 gün erken tahsil etmek mümküm oluyor. Denizbank Çiftçi Kart sahipleri DenizBank ayrıcalığı ile yurt içi ve yurtdışında tüm işyerlerinde alışveriş yapabiliyor, ATM’lerden nakit çekebiliyorlar ve her türlü bireysel bankacılık işlemini gerçekleştirebiliyorlar.

Denizbank TMO Avans Kredisi kullananlar ise hiç beklemeden ürün bedellerini alabiliyorlar. Denizbank Çiftçi Kartı’na bağlı Kredili Mevduat Hesabı olanlar elektrik, telefon, su, cep telefonu ve doğalgaz gibi faturaları için otomatik ödeme talimatı verebiliyrlar. Denizbank Kredili mevduat hesabının ödeme tarihi ise yılda bir olarak hasat vadesine göre belirlenebiliyor.

Tags : , , ,

0 thoughts on “Denizbank Bağ-Kur Kredisi 5 Yıl Vadeli Düşük Faizli”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Maximum Kart Limit Yükseltme İş Bankası Kart Limiti Arttırma

Maximum Kart limitini arttırmak için İş Bankası'na kredi kartı limit yükseltme talebinde bulunmak gerekiyor. Kart limiti artırma talebi İş Bankası...

Kapat