Cep Telefonu ile Para Gönderme Uygulaması Akbank’ta

Turkcell, Vodafone, Avea aboneleri Para Gönder uygulaması ile Akbank hesaplarından veya kredi kartından, başka bir Akbank hesabına, Akbank ATM’sine ya da herhangi bir kredi kartına para gönderebiliyorlar. Uygulamadan yaralanmak için kayıtlı bir Akbank Şifre Telefonu sahibi olmak, SMS Şubesi üyesi olmak ve mobil internet destekli cep telefonu kullanmak yeterli oluyor. Tüm Akbank müşterilerine açık olan uygulamanın aktivasyon sürecinde, SMS Şubesi üyesi olmayan kullanıcıların üyeliği otomatik olarak başlatılıyor.

Para Gönder uygulamasını cep telefonuna yüklemek için “PARA GONDER” yazarak ilgili SMS numarasına kısa mesaj göndermek gerekiyor. Mesaj gönderildiğinde telefona Para Gönder uygulamasını içeren linkli bir mesaj geliyor. Gelen linke tıklayarak Para Gönder uygulamasını indirmek mümkün oluyor..

Akbank’ın yeni uygulaması Para Gönder iPhone IOS 4+, Blackberry 4.6 ve 4.7+, Android 2.1+, symbian 3rd edt., 5th edt., 3 ve j2me işletim sistemli telefonlara yüklenebiliyor. Para Gönder uygulaması ile Akbank hesabından Akbank ATM’sine, başka bir Akbank hesabına, Akbank kredi kartına, başkasına ait bir Akbank kredi kartına ve başka banka kredi kartına para gönderilebiliyor. Bunun yanısra uygulama ile Akbank kredi kartından başka bir Akbank hesabına para göndermek mümkün oluyor. Hesaba para gönderebilmek için gönderilen paranın alıcısının da SMS Şubesi’ne üye olması gerekiyor.

Yapılan para gönderme işlemlerinde gönderici ve alıcı kısa mesaj ile ücretsiz olarak bilgilendiriliyor. Minimum 10 TL gönderilebilen uygulama ile günlük toplam 1.000 TL, aylık toplam 4.000 TL para transferi yapılabiliyor. Para Gönder uygulaması ile alıcı hesabına ve kredi kartına ortak günlük toplam 2.000 TL ve aylık toplam 8.000 TL para gönderilebiliyor.

Tags : ,

0 thoughts on “Cep Telefonu ile Para Gönderme Uygulaması Akbank’ta”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Kıbrıs Tatili Kredi Kartına 12 Taksit ve % 10 İndirim Kampanyası Jolly Tour ve Bonus

Bonus Card ve Jolly Tour işbirliği ile Kıbrıs otelleri ve tatil köylerinde +6 veya +12 taksit imkanından yararlanmak mümkün. Bunun...

Kapat