Carrefour Axess ile Elektronik Beyaz Eşya Mobilya 12 Taksit

Elektronik ürünlerinde, beyaz eşyda ve mobilyada Carrefour Axess ile 12 taksit imkanı Carrefour’da. Axess ve Carrefour işbirliğiyle gerçekleştirilen 12 taksit kampanyasıyla Carrefour Axess sahibi olanlar Carrefour elektronik, beyaz eşya ve mobilya reyonlarından 12 taksitle alışveriş yapabiliyorlar. Peşin fiyatına düzenlenen kampanyada vade farksız alışveriş yapmak mümkün oluyor.

Carrefour mağazalarında geçerli olan peşin fiyatına 12 taksit kampanyasından yararlanmak için Carrefour Axess kart sahibi olmak ve alışverişte bu kartı kullanmak yeterli oluyor. Carrefour Axess sahipleri kendilerine özel kasalarda beklemeden ödeme yapabiliyorlar. 35 TL tutarına kadar olan alışverişlerde ise kart şifresi girmek gerekmiyor. Carrefour Axess’in temassızlık özelliği sayesinde beklemeden, şifre girmeden sadece kartı makineye göstererek givenli bir şekilde ödeme yapılabiliyor.

Carrefour Axess sahipleri elektronik, beyaz eşya ve mobilyada peşin fiyatına 12 taksit kampanyasının yanısıra pekçok sürpriz indirim kampanyalarından yararlanıyorlar. Carrefour ve Axess işbirliğiyle peşin fiyatına taksit, artı taksit ve indirim kampanyalarından yararlanmak mümkün oluyor.

Carrefour Axess ile yapılan alışverşlerden chip para ve ekstra chip para kazanılabiliyor. Kazanılan chip para daha sonraki alışverişlerde para yerine kullanılabiliyor.

Carrefour Axess sahibi olmak isteyenler Carrefour mağazalarından geçici Carrefour Axess kart alabiliyorlar. Kart sahibi olmak isteyenler ilgili SMS numarasına mesaj atabiliyorlar ya da Akbank telefon şubesini arayabiliyorlar.

Tags : , , , ,

One thought on “Carrefour Axess ile Elektronik Beyaz Eşya Mobilya 12 Taksit”

  1. Carrefour’un alışverişlerde taksit imkanı sunması güzel. bazen çok cazip kampanyaları da oluyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Ford Options Ödeme Sistemi Nasıl İşliyor Ford Kampanyası

Ford Options Ödeme sistemi ile son ödeme tarihinde değişik opsiyonlar sunuluyor. Ford araçlarının hep yeni kalmasını isteyenler satın aldıkları aracı...

Kapat