Bonus Petrol Ofisi 100 TL’ye 5 TL İndirim Kampanyası PO İstasyonlarında

Bonus Card ile Petrol Ofisi’nden yapılan her 100 TL’lik akaryakıt harcamasına %5 indirim kazanılıyor. Bonus üyesi Petrol Ofisi istasyonlarında geçerli olan kampanya tek seferde 100 TL ve üzeri akaryakıt, otogaz veya madeni yağ alımlarında indirim kazandırıyor. Kampanyaya katılmak isteyenlerin Bonus Card’ın kampanya numarasına SMS göndermeleri gerekiyor.

Bonus Card ve Petrol Ofisi işbirliğiyle gerçekleştirilen indirim kampanyasında her 100 TL ve üzeri işlemde 5 TL indirim kazanılıyor. Harcama ile kazanılan indirim, Bonus kart sahibinin 21 Haziran 2011 sonrasındaki ilk ekstresine yansıtılacak.

Bir Bonus Card ile en fazla 25 TL indirim kazanılabiliyor. Kampanyadan birden fazla indirim kazanılması için alışverişlerin ayrı günlerde yapılması ve alışveriş tutarının tek seferde 100 TL ve üzerinde olması gerekiyor. Aynı gün içinde yapılan birden fazla 100TL ve üzeri harcamaların ilki kampanya dahilinde kabul ediliyor.

Bonus Card ve PO işbirliği ile düzenlenen indirim kampanyasında Garanti Bankası Bonus, Paracard, Flexi, Money Visa, Altın Bonus ve TFKB Happy Card, Şeker Bonus, DenizBonus, ING Bonus, TEB Bonus kartları geçerli.

Petrol Ofisi yurt çapındaki yaygın akaryakıt istasyonu ağı ile ön plana çıkıyor. Türkiye’de en çok kullanılan ve bonusu en bol kart olan Bonus Card ile yaptığı işbirliğiyle müşterilerine hizmetlerine bir yenisini ekleyen PO tercih edilen marka olma özelliğini sürdürüyor.

Tags : , , , ,

0 thoughts on “Bonus Petrol Ofisi 100 TL’ye 5 TL İndirim Kampanyası PO İstasyonlarında”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Akbank Vadeli Mevduat Faiz Oranı İnternette % 10

Akbank İnternet Şubesi'nden vadeli mevduat hesabı açtıranlar % 10 faiz oranından yararlanıyorlar. İnternet Şubesi aracılığıyla 1 yıl ve üzerindeki vadelerde...

Kapat