Axess Vip Turizm 2 Ay Erteleme ve + 3 Taksit Kampanyası

Axess ile Vip Turizm işbirliğiyle tatil harcamalarında 2 ay erteleme ve +3 taksit olanağı sunuluyor. Axess kredi kartı ile Vip Turizm’den yapılan peşin ya da taksitli tüm turizm harcamalarında 2 ay erteleme yaptırma imkanı var. 6 ve 9 taksit olarak yapılan vade farksız harcamalarda ise +3 taksit uygulanıyor.

Axess, Axess Business, Wings, Wings Business, Fish, Carrefour Axess sahipleri 2 ay erteleme imkanından yararlanıyorlar. +3 taksit imkanından ise bu kart sahiplerinin yanısıra Citi Axess sahipleri de yararlanıyor.

Vip Turizm yurtiçinde yurtdışında pekçok tur düzenliyor. Klasik turların yanısıra Şeker Bayramı turları, Kurban Bayramı turları, Yılbaşı turları, Sömestr turları gibi özel dönemlere yönelik turlarla değişik tatil seçenekleri sunuluyor.

12 gece 13 gün süreli Türkiye’nin İncileri ve Yunan Adaları turu Vip Turizm’in dikkat çeken turları arasında yer alıyor. Istanbul, Kuşadası, Bodrum, Marmaris, Rodos, Santorini, Atina, Mykonos ve Chania şehirlerini kapsayan tur 1302 Euro’dan başlayan fiyatlarla satılıyor. Turun gerçekleştirildiği gemide AquaSpa, tabandan tavana camlarla kaplı panoramik manzaralı fitness centerlar, değişik mutfaklar, 11 kata yayılan atrium ve her iki tarafta camdan asansörler bulunuyor.

3 gece 4 gün süreli Dubrovnik Şeker Bayramı Turu 597 Euro’dan başlayan fiyatlara sahip. İstanbul çıkışlı turun hava ulaşımı Crotia Havayolları tarafından Atatürk Havalimanı ile Dubrovnik arasında gerçekleştiriliyor. Tur programı kapsamında ekstra olarak Mostar Gezisi, Montenegro (Karadağ) Gezisi, 3 Ada Gezisi bulunuyor.

Tags : , , , , , , , ,

0 thoughts on “Axess Vip Turizm 2 Ay Erteleme ve + 3 Taksit Kampanyası”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Axess 0.39 Faizle Taksitli Avans Kampanyası Acil Nakit İhtiyacı İçin

Axess 24 ay taksitli nakit avans kullandırıyor. İşlem başına 15.000 TL'ye kadar çekilebilen nakit avans kampanyasında en az nakit avans...

Kapat