Axess Vade Farksız 3 Taksit Faizsiz Ücretsiz Alışveriş Kampanyası

Axess kart sahipleri şimdi alışverişierinde faizsiz, ücretsiz, vade farkı ödemeden 3 taksit imkanından yararlanıyorlar. 100 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli olan kampanya ile giyimden kozmetiğe, marketten akaryakıta, teknolojiden seyahata ve tatile kadar tüm alışverişlerde 3 taksitten faydalanmak mümkün. Kampanyaya katılmak için Axess kampanyalarıyla ilgili numaraya mesaj göndermek yeterli oluyor.

Axess kart ile pekçok kampanyada indirimlerden, peşin fiyatına taksit olanaklarından, artı taksitlerden ve sonradan taksitlerden yararlanarak alışveriş ve hizmet alımları yapılabiliyor. Axess ile üye işyerlerinden ve anlaşmalı kuruluşlardan yapılan alışverişlerde ekstra imkanlarla ödeme yapma ve ekstra chip para kazanma şansı var. Kazanılan chip paralar daha sonra yapılacak alışverişlerde chip para yerine geçiyor.

Axess ile kefilsiz, belgesiz ve formalitesiz olarak nakit çekmek mümkün. Axess ile limitleri dahilinde nakit kullanan Axess kart sahipleri geri ödemelerini uzun vadelerle ve düşük taksitlerle yapabiliyorlar.

Axess anlaşmalı olduğu turizm şirketleri ve tur operatörlerinin işbirliğiyle taksitle tatil yapma olanağı da sunuyor. Axess’e genellikle 12 takside kadar vade uygulayan turizm şirketlerinin tur paketleriyle uygun fiyatlar ve kolay ödeme olanaklarıyla tatil yapmak mümkün oluyor.

Axess Carrfour Kart ile Carrefour mağazalarında sıra beklemeden, özel indirimlerden, taksit imkanlarından ve sürpriz kampanyalardan yararlanarak alışveriş yapılabiliyor.

Tags : , , , , , , , ,

0 thoughts on “Axess Vade Farksız 3 Taksit Faizsiz Ücretsiz Alışveriş Kampanyası”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Vizesiz Yunan Adaları Turu Rodos Santorini Mikonos Pire Atina Selanik

Ucuz ve hesaplı Yunan Adaları tur kampanyaları ile Rodos, Mykonos, Santorini gibi Ege'nin incisi adalarda eşsiz bir tatil keyfi yaşamak...

Kapat