Axess 0.39 Faizle Taksitli Avans Kampanyası Acil Nakit İhtiyacı İçin

Axess 24 ay taksitli nakit avans kullandırıyor. İşlem başına 15.000 TL’ye kadar çekilebilen nakit avans kampanyasında en az nakit avans çekim tutarı 250 TL. Acil nakit ihtiyaçları için kullanılabilen Taksitli Avans sadece % 0.39 aylık faiz oranı ve % 5 işlem ücreti ile sunuluyor. Akbank ATM ve BTM’lerinden tek seferde 1.500 TL nakit avans çekilebiliyor.

Akbank Nakit Avans kullanmak isteyenler Akbank Telefon Şubesi’nden, Akbank ATM ve BTM’leriden, Akbank Şubeleri’nden, Kredi Ekspres Şubeleri’nden, SMS ile başvururarak, Cep Kredi yoluyla veya Internet Şubesi’nden nakit avaslarını anında alabiliyorlar.

Axess Nakit Avans çekmek için kefil, belge ve formalite gerekmiyor. Tüm Axess kart sahipleri düşük faiz oranlarıyla nakit avans kullanabiliyorlar. Nakit Avanstan yararlananlar geri ödemelerini 3 ile 24 ay arasında kendi belirleyecekleri vadede yapabiliyorlar.

Axess kredi kartı sahipleri nakit avans kullanımının yanısıra Axess’in sunduğu taksit imkanlarından, indirimlerden ve sürrpiz kampanyalardan faydalanıyorlar. Axess harcamalarında kazanılan chip paralar alışverişlerde para yerine geçiyor. Axess anlaşmalı işyerlerinde uzun taksit imkanları, indirimler ve ekstra chip paralar Axess kullananları bekliyor. Axess’in yeniliği Axess Sanal Kart internette güvenli alışverişin yanısıra taksit olanakları sağlıyor.

Tags : , , , , , , , , , ,

One thought on “Axess 0.39 Faizle Taksitli Avans Kampanyası Acil Nakit İhtiyacı İçin”

  1. niye kırdi vermiyorsunuz rica ve arz ederim niye yılardır bu bankayla çalışıyorum niye kırdi vermiyorsunuz ben 6 yl önniye sızden konut kırdisi aldım hic taksitlerimi aksatmadım

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Jolly Tur Prag Viyana Budapeşte Turları Bonus Card 12 Taksit

Jolly Tours Bonus Card işbirliğiyle Orta Avrupa turları 2 - 12 taksitle. Jolly Tour'un Viyana Prag ve Budapeşte'yi kapsayan Orta...

Kapat