Axess’le Online Motorlu Taşıtlar Vergisi Ödemesi 6 Taksit

Kredi kartıyla Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemek için Axess’i tercih edenler 6 taksit imkanından yararlanıyorlar. Axess’le internet üzerinden online olarak yapılan Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerine 6 taksit fırsatı sunuluyor. Gelir İdaresi Başkanlığı web sitesi üzerinden yapılan ödemeler kredi kartına 6 taksit olarak yansıtılıyor. Axess kart ile yapılan ödemeler tek çekimde gerçekleştiriliyor ancak kredi kartı ekstrelerine 6 a taksit olarak yansıyor. Vade farkı olmadan 6 taksitte yapılacak ödemelerle Motorlu Taşıtlar Vergisi’ni 6 aylık eşit taksitlerle ödemek mümkün oluyor.

Kampanya Axess ile Gelir İdaresi Başkanlığı işbirliği ile 1 Temmuz – 8 Ağustos tarihleri arasında online olarak Gelir İdaresi Başkanlığı web sitesinden Axess ile yapılan ödmelerde geçerli olacak. 2-8 Ağustos arasında gecikmeye girmiş Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemeleri de 6 taksit kampanyasına dahil.

Axess kredi kartı ile pekçok işyeri ve kurumda peşin fiyatına taksit ve vade farkı ödemeden taksite böldürme imkanları sunuluyor. Kampanyalar arasında taksitli satışlara + taksit uygulamaları da var. Axess’in anlaşmalı olduğu internet alışveriş sitelerinde de peşin fiyatına taksit kampanyaları uygulanıyor. Axess sanal kart ile internet üzerinden yabancı alışveriş sitelerinden yapılan alışverişlerde de peşin fiyatına 3 taksit imkanından yararlanmak mümkün.

Tags : , , , , ,

0 thoughts on “Axess’le Online Motorlu Taşıtlar Vergisi Ödemesi 6 Taksit”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Western Union ile Yurtdışına Hızlı Para Gönderme Ziraat Bankası Şubelerinden

Western Union ile yurtdışına USD ve Euro para birimlerinde hızlı para göndermek isteyenler Ziraat Bankası'nın yurt çapındaki 1.000'in üzerindeki şubesinden...

Kapat