Akbank Vadeli Mevduat Faiz Oranı İnternette % 10

Akbank İnternet Şubesi’nden vadeli mevduat hesabı açtıranlar % 10 faiz oranından yararlanıyorlar. İnternet Şubesi aracılığıyla 1 yıl ve üzerindeki vadelerde vadeli mevduat hesabı açanlar yıllık % 10 faiz kazanıyorlar. 100.000 TL’ye kadar açılan tüm vadeli mevduatlarda geçerli olan faiz oranı 365 ile 400 gün arasındaki vadelerde geçerli oluyor. 92 gün ile 364 gün arasındaki vadelerde ise yıllık faiz oranı % 9.25 olarak uygulanıyor.

Akbank İnternet Şubesi’nden vadeli hesap açabilmek için internet şubesi müşterisi olmak ve Akbank’tan internet şifresi almak gerekiyor. İnternet şifresinin kullanımıyla girilebilen Akbank İnternet Şubesi’nde hemen hemen tüm bankacılık hizmetleri gerçekleştirilebiliyor. Vadeli ve vadesiz hesap açmak, döviz alım satımı, fon alım satımı, havale ve eft gibi bankacılık hizmetleri yapılabilen online işlemler arasında. İnternet Şubesi’nden online yüksek faizli mevduat hesabı açmak için Hesaplarım menüsünden Vadeli Mevduat Hesap Açma işlemi gerçekleştirilebiliyor. Bu işlem ile istenilen vade seçilebiliyor ve vadeli mevduat kolaylıkla açılmış oluyor.

Akbank küçük ve büyük yatırımcılar için vadeli hesabın yanısıra pekçok kazançlı yatırım imkanları sunuyor. Bunların arasında hisse senedi işlemleri, koruma amaçlı fon alımları da bulunuyor. Anapara Koruma Amaçlı pekçok fon seçeneği bulunuyor. Bunun yanısıra Akbank’ın sunduğu fon seçenekleri arasında Genel Hisse Ağırlıklı Fonlar, Tahvil / Bono Ağırlıklı Fonlar, Alternatif Fonlar ve Akbank FT Fonları var.

Tags : , , , ,

0 thoughts on “Akbank Vadeli Mevduat Faiz Oranı İnternette % 10”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Akbank SMS Cepten Esnaf Kredisi 20.000 TL 36 Ay Taksit

Akbank tüm esnaf ve sanatkarlara SMS yolu ile Esnaf Kredisi için başvuru yapma imkanı sunuyor. Akbank müşterisi olsun olmasın tüm...

Kapat