Akbank SMS Cepten Esnaf Kredisi 20.000 TL 36 Ay Taksit

Akbank tüm esnaf ve sanatkarlara SMS yolu ile Esnaf Kredisi için başvuru yapma imkanı sunuyor. Akbank müşterisi olsun olmasın tüm esnaflar cep telefonu ile kısa mesaj göndererek Akbank Esnaf Kredisi başvurusu yapabiliyorlar. Esnaf Kredisi başvurusunu cep telefonu üzerinden gerçekleştirmek için ‘esnaf’ yazıp bir boşluk bırakarak tc kimlik numarasını yazarak ilgili SMS numarasına uşaştırmak yeterli oluyor. Akbank’ın SMS Esnaf Kredisi başvuruları birkaç dakika içinde sonuçlandırılarak kredi başvuru sonucu cep telefonuna kıs mesaj yoluyla iletiliyor.

Akbank SMS ile Esnaf Kredisi kampanyasından yararlananlar 36 ay vadeli olarak 20.000 TL’ye kadar kredi kullanabiliyorlar. Akbank SMS Esnaf Kredisi ile esnaflara olan desteğini sürüdürüyor. Akbank’ın esnaf kredilerinden yararlanmak için SMS’nin yanısıra Akbank şubelerine başvuru da yapılabiliyor.

Akbank ihtiyaç kredisi, araç kredisi ve konut kredisi kampanyalarıyla da cazip koşullarla, düşük faiz oranlarıyla ve uygun vadelerde kredi kullandırmayı sürdürüyor. Kredi başvuruları kredinin niteliğine göre şubelerden, internet web sitesinden, Akbank internet şubesinden, ATM’lerden ve SMS yoluyla cep telefonu üzerinden gerçekleştirilebiliyor. Uzun vadeli, düşük faizli kredilerde Akbank tercih edilir konumunu korumayı sürdürüyor. Akbank esnafların yanısıra değişik meslek gruplarına, kamu çalışanlarına ve emeklilere özel kredi kampanyaları düzenliyor.

Tags : , ,

3 thoughts on “Akbank SMS Cepten Esnaf Kredisi 20.000 TL 36 Ay Taksit”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Kredi Kartına 12 Taksit Turlar Axess Touristica ile İndirimli Tatil

Axess Touristica ile % 25 indirimli tatil ve tur fırsatları sunuluyor. Axess kredi kartı ile Touristica Seyahat Acentası işbirliğiyle düzenlenen...

Kapat