Akbank Kredi Kartı Başvurusu İnternetten Axess’e Başvurmak İçin

Yurtiçi ve yurtdışında yapılan alışverişlerde chip para kazandıran, 12 aya varan peşin fiyatına taksit ve artı taksit imkanları sunan, üye işyerlerinde indirimler, avantajlar ve ekstra chip para kazandıran Axess kredi kartı için Akbank şubelerinin yanısıra internet üzerinden de başvuru yapılabiliyor.

Akbank Axess kredi kartına internet üzerinden başvuru yapmak için Akbank internet web sitesini ya da Axess’e özel web sitesini ziyaret etmek yeterli oluyor. Sitede yer alan başvuru formu doldurulup, internet üzerinden online olarak gönderilerek kart başvurusu yapılabiliyor.

Online başvurunun onaylanmasının ardından 10 gün içinde yerleşim yerlerini belirten ikametgah senedi ya da adreslerine gelmiş abonelik gerektiren bir faturayı Akbank’a ulaştıranlar Akbank Axess sahibi oluyorlar. Akbank Axess kredi kartı şimdi Temassız Kart özelliğiyle 35 TL’nin altındaki alışverişleri şifresiz oalrak gerçekleştirmek mümkün oluyor. Akbank Axess ayrıca Axess Tarifeler sistemiyle 200 TL chip para, faizde indirim ya da yıllık kart ücreti ödememe olanakları sunuyor.

Axess kredi kartına online başvuru için başvuru formunda yer alan genel bilgiler, kişisel bilgiler, kredi kartı tercihleri bilgilerinin girilerek onaylanıp online olarak gönderilmesi gerekiyor. Çok kısa süre içinde sonuçlandırılan incelemenin ardından Akbank Axess’in sunduğu fırsatlar ve olanaklar dünyasına adım atmak mümkün oluyor.

Tags : , , , , , ,

53 thoughts on “Akbank Kredi Kartı Başvurusu İnternetten Axess’e Başvurmak İçin”

  1. bir firmada çalışıyorum sizin bankanızda hesap açtırdılar sizin kıredi kartınızı istiyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
CardFinans Kredi Başvurusu Finansbank Kredi Kartı Kampanyası

Finansbank'ın kredi kartı CardFinans ile zahmetsiz, hızlı ve formalitesiz kredi kullanmak mümkün. CardFinans Anında Kredi ürünü ile beklemeden ve düşük...

Kapat