% 90 Taşıt Kredisi Vakıfbank Otomobil Kredisi Kampanyası ile

Vakıfbank 0 km araçlar için satış fiyatının % 90’una kadar otomobil kredisi kullandırıyor. Yetkili otomobil bayilerinden satım alınacak araçlar için kullanılacak kredi anahtar teslim fiyatının % 90’ına kadar çıkıyor. Kefilsiz olarak kullanılan Vakıfbank Otomobil Kredisi 60 ay vadeli. 500 TL kredi tahsis ücretiyle kullandırılan araç kredisinin faiz oranları aylık % 0.92’den başlıyor. Krediyi kullanmak için hayat sigortası yaptırma zorunluluğu bulunmuyor.

Vakıfbank 2. el araçlar için de Otomobil Kredisi veriyor. 2. el araçların için aracın anahtar teslim fiyatının % 75’ine kadar kredi kullanılabiliyor. Aylık % 1.05’den başlayan faiz oranları ile kullanılabilen Vakıfbank 2. el araç kredisi tahsis ücreti 500 TL. 2. el araç kredisi 36 aya varan vadelerle kullanılabiliyor.

Vakıfbank Kamu Çalışanlarına Özel Otomobil Kredisi ise daha düşük faiz oranları ve kredi tahsis ücreti içeriyor. Vakıfbank Kamu Çalışanlarına Özel Otomobil Kredisi faiz oranları aylık % 0.91’den başlıyor, kredi tahsis ücreti ise 350 TL olarak uygulanıyor.

Vakıfbank araç kredisinin yanısıra uygun koşullar, ödeme seçenekleri, düşük faiz oranları ve uzun vadelerle konut kredisi ve ihtiyaç kredisi kampanyaları düzenliyor. Değişik koşullardaki kredi ürün seçenekleri ile Vakıfbank bireysel kredi pazarındaki önemli yerini korumaya devam ediyor.

Tags : , , ,

0 thoughts on “% 90 Taşıt Kredisi Vakıfbank Otomobil Kredisi Kampanyası ile”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Vakıfbank Kredili Bankomat Hesapta Para Olmadan ATM’den Çekim

Vakıfbank Kredili Bankomat ürünü ile hesapta para olmasa bile ATM'den para çekilebiliyor, pekçok bankacılık işlemi gerçekleştirilebiliyor. 7 gün 24 saat...

Kapat