50.000 TL Esnaf Kredisi Şekerbank’ta Düşük Faiz Oranlarıyla

Şekerbank Esnaf ve Küçük İşletmelere düşük faiz oranları, yüksek tutarlar ve 60 aya varan vadelerle kredi imkanı sağlıyor. Esnaf ve Küçük İşletme Kredileri 3 ay erteleme seçenekleriyle kullanılabiliyor.

50.000 TL limitli Şekerbank Esnaf Kredisi 60 Ay Vadeye kadar kullanılabiliyor. Aylık % 1.49 faiz oranıyla kullandırılan Esnaf Kredisi’nde 350 TL’den az olmamak üzere kredi tutarının %1’i kadar masraf uygulanıyor.

200.000 TL limitli Şekerbank Küçük İşletme Kredisi aylık % 1.39 faiz oranıyla kullanılıyor. Kredinin masraf tutarı ise 300 TL’den az olmamak üzere kredi tutarının % 0.5’i. Şekerbank Küçük İşletme Kredisi kullananlar 36 Ay vade imkanından yararlanıyorlar ve 3 ay erteleme şansı yakalıyorlar.

3 Ay Taksit Erteleme seçeneğinin bulunduğu Esnaf Kredisi ve Küçük İşletme Kredisi kampanyası ile kredi kullananlar bankacılık işlemlerinde %50’ye, kredi faizlerinde ise %20’ye varan oranlarda indirim avantajı sağlayan Üreten Paket’i satın alabilyorlar. Üreten Paket sahipleri hem kredi kullandırım masrafından 50 TL indirim kazanıyorlar hem de Üreten Paket Danışmanlık Hizmetleri’nden ücretsiz olarak yararlanabiliyorlar.

Esnafa Özel Üreten Paket kapsamında Vadesiz Ticari Mevduat, Otomatik Ödeme, Esnafım Kredisi, Üreten Sigorta seçenekleri, POS, Sigorta Ürünleri, Çek Defteri, Vergi SGK ödemeleri, Ticari Gayrımenkul Kredisi, Ticari Taşıt Kredisi ve Kurumsal Internet gibi hizmetler bulunuyor.

Tags : ,

One thought on “50.000 TL Esnaf Kredisi Şekerbank’ta Düşük Faiz Oranlarıyla”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
1 3 6 Ay Dönemsel Faiz Ödemeli Mevduat Hesabı Şekerbank’ta

TL, USD ve Euro cinsinden olan tasarruflar için vadesi en az 1 yıl olmak üzere dönemsel ödemeli vadeli mevduat hesabı...

Kapat