5.000 TL Kredi Düşük Faizle 12 Ay Taksitle Akbank İhtiyaç Kredisi’nde

5.000 TL’ye kadar olan düşük tutarlı ihtiyaç kredisi için 0.79 faiz oranı Akbank’ta. 3 ay ertelemeli olarak kullanılabilen kredi 12 aylık taksit ile geri ödenebiliyor.

Düşük faizli Akbank ihtiyaç kredisi ile 12 ay vadeli 5.000 TL ihtiyiaç kredisi kulllanmak mümkün. Kampanya kapsamında kredi kullananlar ödemelere 3 ay sonra başlıyorlar. % 0.79 faiz oranıyla kullanılan ihtiya. kredisinde 219 TL masraf alınıyor.

12 ay vadeli 5.000 TL kredi kullananlar 443 TL aylık taksit ödemesi yapıyorlar. Kısa dönemde düşük faizlerle, uygun aylık geri ödemelerle ödeme yapma imkanı sunan Akbank 3 ay ertelemeli düşük faizli kredi başvuruları için şu belgelerin getirilmesi gerekiyor:

Nüfus cüzdanı ya da sürücü belgesinin aslı

Son dönemlere ait bir fatura ya da ikametgah belgesi

Maaş bordrosu (Akbank maaş müşterilerinden istenmiyor)

Akbank ihtiyaç kredisi kampanyalarında 10.000 TL, 20.000 TL, 30.000 TL gibi değişik limitlere sahip pekçok kampanya kredi kullanıcılarını bekliyor. 60 aya varan vadelerde kullanılabilen Akbank kredileri ile ihtiyaçları ertelemeden nakit kredi olanaklarından yararlanmak mümkün oluyor.

Tags : , , , , , ,

One thought on “5.000 TL Kredi Düşük Faizle 12 Ay Taksitle Akbank İhtiyaç Kredisi’nde”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Citi Wings Citibank Kredi Kartı Chip Para ve Mil Para Kazandırıyor

Citibank'ın kredi kartı Citi Wings ile yapılan alışverişler aynı anda hem Mil Puan hem chip para kazandırıyor. Citi Wings ile...

Kapat