Yeni Hyundai Elantra Kampanyası 41.800 TL 2011 Modelleri

Yenilenen Hyundai Elantra Avrupa ülkeleri arasında ilk olarak Türkiye’de satışa çıktı. 100 kilometrede sadece 6,4 litre yakıt Elantra markanın karakteristik çizgilerini taşımanın yanısıra tamamen yenilenen tasarımıyla şık ve sportif çizgiler taşıyor.

1,6 litrelik 132 HP gücündeki benzinli motor seçeneği bulunan Yeni Hyundai Elantra kullanıcılarına Mode ve Prime olmak üzere yine iki farklı donanım tercihi sunuyor. Yüksek kalitedeki malzemesi, düşük yakıt tüketimi, gelişmiş teknolojisi ile 2011 yılının en çevreci ve en ekonomik aracı seçilen Hyundai Elantra sınıfının üzerinde bir otomobil sunuyor. Hyundai Elantra bunun yanısıra uluslararası alanda Yılın Otomobili, 2011 Yılının En İyi Yeni Modeli, En İyi Şehir Aracı, En İyi Kompakt Sedan gibi ödüllerin sahibi oldu.

Yeni Elantra 5 yıl garantili ultra servis olanağı sunuyor. Hyundai Yeni Elantra renk seçenekleri ise şunlar: Siyah İnci, Kurşun Gri, Metalik Mavi, Lacivert, Bronz, Beyaz, Koyu Kırmızı ve Gümüş Gri gövde rengi seçenekleri ile Siyah, Bej ve Gri döşeme rengi seçenekleri sunuluyor. Yeni Elantra Mode ve Prime olmak üzere 2 farklı donanım paketi ile satılıyor. İsteğe bağlı olarak 6 kademeli manuel ya da 6 kademeli otomatik şanzıman tercih edilebiliyor. Prime paketiyse ilk aşamada yalnızca otomatik şanzımanla satışa sunuldu. Hyundai’ın yenilenen modeli Yeni Elantra’nın satış fiyatı ise 41 bin 800 TL ile 49 bin 800 TL arasında değişiyor.

Tags : , , , , , ,

One thought on “Yeni Hyundai Elantra Kampanyası 41.800 TL 2011 Modelleri”

  1. araba almak istiyorum peşinatsız yardımcı olursanız sevinirim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
60 Ay Vadeli Düşük Faizli Emekli Kredisi Emekli Sandığı SSK Bağ-Kur Emeklisine Kredi

Türkiye İş Bankası Sosyal Güvenlik Kurumu kapsamında maaş alan Emekli Sandığı, SSK ve Bağ-Kur emeklilerine Özel Kredi veriyor. Maaş alma...

Kapat