Turkcell Cepte Para Garanti Bankası İşbirliği İle Para Gönderme

Turkcell ve Garanti Bankası birlikte geliştirdikleri para kartıyla cepten para gönderme ve ödeme yapma imkanı sunuyor. Turkcell Cep-T Para ile istenilen her zamanda para cepte. Turkcell Cep-T Para kartı ile cebiniz bankaya dönüşüyor.

Turkcell ve Garanti Bankası işbirliğiyle gerçekleştirilen para ödeme ve para gönderme sistemi ile Cep-T Para karta para yüklemesi yapılıyor. Daha sonra önden yüklenen TL’ler para gönderme ve ödeme işlemlerinde kullanılabiliyor. Turkcell Cep-T Para sistemine kaydolarak para kartı alanlar cep telefonundan para gönderme, hatta TL yükleme gibi işlemeleri hızlı ve kolay bir şekilde yapabiliyorlar.

Kartlarını alıp 10 TL yükleyenler 1 hafta boyunca Turkcell’lilere konuşmak için 80 TL / 200 dk kazanıyorlar. Turkcell para kartıyla yapılan günlük toplam 25 TL ve üzeri alışverişlerde 24 TL / 60 dk bedava konuşma süresi kazanılıyor. Turkcell Cep-T Para kullanılarak yapılan her 20 TL ve üzeri yüklemede 1 gün konuşma süresi bedava oluyor.

Turkcell Cep-T Para kartı ile yapılan tüm alışverişlerden bonus kazanılıyor, kazanılan bonuslar ile Bonus Üye İşyerlerinde bedava alışveriş yapılabiliyor.

Cep-T Para kartı sahibi olmak için herhangi bir bankanın müşterisi olmak ya da herhangi bir bankanın kredi kartına sahip olmak gerekmiyor. Turkcell Cep-T Para kart Turkcell İletişim Merkezleri’nden temin edilebiliyor.

Tags : , , , ,

0 thoughts on “Turkcell Cepte Para Garanti Bankası İşbirliği İle Para Gönderme”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
İzmir Folkart Towers İkiz Kuleleri Residence ve Ofisler İçeriyor

Folkart Towers İkiz Kuleleri eşsiz tasarımı ve sunacağı yeni yaşam olanaklarıyla İzmir'de yükseliyor. Home office - residence olarak tasarlanan dairelerin...

Kapat