Tatil Harcamalarında +3 Taksit ve 2 Ay Erteleme Axess ile

Axess anlaşmalı tur ve tatil şirketleri, turizm acentaları, tur operatörleri, tatil web siteleri ve otellerde yapılacak harcamalarda 2 ay erteleme ve +3 taksit imkanı sunuyor. Axess üye işyerleri kapsamındaki turizm şirketlerinde yapılacak tek ödemeli ya da taksitli harcamalarda 2 ay erteleme, taksitli harcamalarda +3 taksit fırsatından 31 Temmuz tarihine kadar yararlanmak mümkün.

2 Ay Erteleme ve +3 Taksit Kampanyası dahilindeki Axess üye işyerleri ise şunlar: Anı Tur, BamTur, Club Med, Çarşı Tatil, Dedeman, ETSTur, Gezisitesi, Golden Bay, Jolly Tour, Kappa Tur, Kaya Turizm, Lady Travel, Lykia World, MNG Turizm, Odeon Tours, Pronto Tour, Setur, Sheraton Çeşme, Tatil Com, Tatil Budur Com, Tatil Sepeti Com, Tempo Tour, Tetris Tour, Touristica, Vip Turizm.

+3 taksit imkanından vade farksız 6 ve 9 taksit ile harcama yapan Axess sahipleri faydalanabiliyor. Axess üye işyeri seyahat acentelerinin Axess POS cihazlarından yapılacak tur paketi ve konaklama alımları için geçerli olan kampanya bağımsız olarak yapılan uçak bileti satışlarında geçerli değil. 2 ay taksit erteleme imkanından Axess, Axess Business, Wings, Wings Business, Fish, Carrefour Axess sahipleri yararlanabiliyor. +3 taksit olanağı ise Axess, Axess Business, Wings, Wings Business, Fish, Carrefour Axess ve Citi Axess sahipleri için geçerli.

Tags : , , , ,

0 thoughts on “Tatil Harcamalarında +3 Taksit ve 2 Ay Erteleme Axess ile”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
BP Axess 40 TL Bedava Hediye Akaryakıt Kampanyası

BP ve Axess birlikte yürüttükleri kampanya ile Axess kart sahiplerine 40 TL’lik akaryakıt hediye ediyorlar. BP istasyonlarından Axess kredi kartı...

Kapat